Джойс Коба – найкраща спортсменка квітня на Вінниччині
07 Травня 2015 Поділитися
Джойс Коба – найкраща спортсменка квітня  на Вінниччині

Сьогодні, 7 травня, у відділенні НОК України Вінниччини відбулося традиційне вшанування найкращого спортсмена місяця в області.

У квітні це право заслужила 17-річна майстер спорту з легкої атлетики, срібний призер Юнацької Олімпіади Джойс Коба.

Вона відзначилася на легкоатлетичній матчевій зустрічі серед юніорів в Румунії. Вінничанка посіла 1 місце в бігу на 400 метрів і командній естафеті (4 по 100 метрів). Окрім того, стала чемпіонкою в складі збірної дівчат і в командному заліку нашої збірної. Таким чином, в активі Джойс в Румунії одразу чотири перемоги.

Голова відділення НОК України Вінницької області, дворазовий призер Олімпійських ігор з плавання Павло Хникін вручив Джойс Кобі як найкращому спортсмену місяця відповідний грошовий сертифікат.

«Разом з тренером Володимиром Прошиним ми планували боротися в Румунії за перше місце. Водночас результат був не настільки важливим, адже це був лише перший старт сезону. Зараз для мене головне – вдалий виступ на чемпіонаті України серед дівчат, який відбудеться в Кіровограді 25 травня. Він матиме статус відбору на юнацький чемпіонат світу, – поділилася Джойс Коба. – Про боротьбу за путівку на дорослу Олімпіаду-2016 я ще не замислювалася. Поки необхідно вдало виступити на чемпіонаті світу у своїй віковій категорії».

Медіа