НОК забезпечив олімпійців сучасними високотехнологічними матрацами
07 Травня 2015 Поділитися

Сьогодні члени Комісії атлетів Національного олімпійського комітету України, медалісти Олімпійських ігор Олена Говорова, Олексій Торохтій, Олександр Крикун та Вікторія Терещук завітали на головну олімпійську базу в Конча-Заспу з приємною місією.

Завдяки зусиллям президента Національного олімпійського комітету Сергія Бубки та його домовленості з відомою японською компанією «Airweave inc.» Комісія атлетів НОК урочисто передала для потреб українських спортсменів, які проживають на олімпійській базі, сучасні високотехнологічні матраци.

Першими «проінспектували» отримані подарунки та поділилися своїми враженнями представниці важкої атлетики – чемпіонки Європи  Юлія Каліна та Юлія Паратова, а також діюча чемпіонка світу з боротьби Юлія Ткач.

«Хочеться подякувати за такий подарунок, адже дійсно досить комфортно відпочивається на цьому матраці. Коли приходиш після тренувань, втомлений, виснажливий, лягаєш на нього і він приймає форму тіла, прокинулась, й відчуваєш себе відновленою», - діляться дівчата. – Бажаємо усім нашим спортсменам, щоб на цих матрацах снилися лише перемоги та підкорені вершини».
 

Завдяки комплексній технології компанії олімпійці зможуть відчувати переваги гарної якості сну, адже ці матраци забезпечують комфортний відпочинок та сприяють ефективному відновленню і покращенню фізичної форми спортсменів. Висока еластичність та пружність матрацу полегшує рухливість під час відпочинку, а вдалий розподіл тиску маси тіла перешкоджає фізичній напрузі.

«Значну роль в досягненні успіху спортсмена відіграють не лише продуктивні тренування, але й ефективний відпочинок. Для кожного атлета дуже важливо не лише вести правильну спортивну підготовку, якісно лікуватися та харчуватися, але й гарно відпочивати. Для успішного виступу та високих результатів необхідне використання найсучаснішого обладнання. Ми вдячні нашим партнерам з Японії за порозуміння та надану підтримку й надалі сприятимемо забезпеченню всіх елементів для вдалого підготовчого процесу та відновлення наших спортсменів», - відзначає Сергій Бубка.

«Комісія атлетів НОК покликана дбати та захищати інтереси спортсменів. Нам дуже приємно відвідати цю базу, яка є фактично рідною домівкою для більшості з нас. Тут ми проводили свій час у тренуваннях, тут жили та зростали як спортсмени. Ми раді виконати приємну місію сьогодні й передати від НОК ці високотехнологічні матраци, адже спорт сьогодні складається з багатьох важливих чинників і відновлення відіграє чи не найголовнішу роль», - підкреслила голова Комісії атлетів НОК Олена Говорова. 

Відзначимо, що ця акція НОК стала логічним продовженням планомірної політики Олімпійського Комітету щодо регулярної підтримки головної олімпійської бази країни та українських спортсменів. 

«Ми щиро вдячні Національному олімпійському комітету за таку підтримку. В ці непрості часи це особливо важливо. Ми прагнемо, щоб база розвивалась, а умови для наших спортсменів покращувались», - зазначив генеральний директор бази, Олімпійський чемпіон Вадим Гутцайт.

Відзначимо, що раніше подібні матраци вже використовували в процесі підготовки та під час важливих стартів олімпійці збірних Японії, США, Австрії, Франції, Німеччини, Швейцарії.

Додамо, що компанія «Airweave inc.» у своїй продукції використовує найсучасніші технології та матеріали, які забезпечують високу ступінь комфорту для всього тіла під час відпочинку.

Медіа