В Олімпійському домі вшанували ветеранів війни та спорту
08 Травня 2015 Поділитися
В Олімпійському домі вшанували ветеранів війни та спорту

За доброю традицією напередодні 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні Національний олімпійський комітет України вшанував видатних спортсменів-ветеранів, які пройшли через пекло війни та прославили Батьківщину на міжнародних спортивних аренах.

Захід відбувся в стінах Олімпійського дому, де ветерани спорту отримали квіти та пам’ятні подарунки від НОК України, а також мали нагоду в теплій атмосфері поспілкуватися та привітати один одного.

У святі взяв участь віце-президент НОК України, перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул, який привітав ветеранів від імені Міністра Ігоря Жданова.   

«Хвилиною мовчання» присутні вшанували пам'ять загиблих на фронтах Великої Вітчизняної Війни, тих, хто відійшов у вічність у повоєнні роки і в мирний час.

«Проходять роки, змінюються покоління, однак подвиг, який ви здійснили, назавжди залишиться у  пам’яті людей і житиме у віках. Ціна завойованої вами перемоги відчувається зараз по-особливому, адже всі ми прагнемо миру та щоб наші спортсмени мали можливість підкорювати вершини спортивного Олімпу під чистим та спокійним небом над головою», - йдеться у привітанні президента НОК України Сергія Бубки з нагоди 9 травня.

Головний олімпієць країни бажає нашим ветеранам міцного здоров’я і довголіття, радувати своїми усмішками та давати неоціненні поради ще довгі-довгі роки.

Сьогодні ветерани війни та спорту  вшанували пам'ять загиблих прокладанням квітів до могили Невідомого солдата, що в парку Вічної Слави.

Напередодні свята не залишилися без уваги й ветерани спорту, які живуть в інших містах України. Національний олімпійський комітет  надіслав їм теплі привітання зі святом та пам’ятні подарунки.

Медіа