Збірна України з пляжного футболу продовжує підготовку до Європейських ігор
13 Травня 2015 Поділитися
Збірна України з пляжного футболу продовжує підготовку до Європейських ігор

Збірна команда України з пляжного футболу продовжує підготовку до участі в І Європейських іграх, які з 12 по 28 червня 2015 року пройдуть в Баку (Азербайджан). Нагадаємо, що суперниками нашою збірної по групі А на історичному форумі стануть збірні Азербайджану, Португалії та Швейцарії.

На запрошення Федерації футболу Угорщини наша команда проводить тренувальний збір на базі поблизу Будапешту.

Унікальність цієї бази полягає в універсальності. На її території розташовані велика кількість різних тренувальних майданчиків для всіх видів футболу. На базі створено комфортні умови та проводяться збори основної національної команда Угорщини, молодіжної, юнацьких, а також збірних команд з пляжного футболу та футзалу!

Головна мета перших цьогорічних зборів пляжної збірної – закласти міцний тактичний та фізичний фундамент команди, адже сезон 2015 буде вкрай напруженим.

Окрім участі в Європейських іграх на команду очікують також відбірні етапи пляжної Євро Ліги (аналог футбольного чемпіонату Європи) та Континентальний кубок.

Тренерський штаб збірної на чолі з Євгеном Вареницею взяв до Угорщини 16 футболістів і добряче навантажує своїх хлопців, адже традиційно цілі у нашої команди дуже амбіційні.

В Угорщині українська команда зіграла три товариських матчі з господарями: два з національною збірною та матч з молодіжною командою. В усіх матчах здобуті перемоги з відповідними рахунками 7:3, 8:2 та 9:1.

Угорський збір завершується 14 травня. Надалі в планах збірників участь в кубку європейських чемпіонів з 30 травня по 7 червня в італійському містечку Котані під клубним прапором чемпіона України пляжного футболу КПФ «Вибір» (Дніпро), а з 9 по 17 червня останній підготовчий збір в Шарм-ель-Шейху і спаринг-матчі з командами Кувейту, Румунії та Єгипту.

Медіа