В Києві за ініціативи олімпійця з’явиться нова вітрильна школа
14 Травня 2015 Поділитися
В Києві за ініціативи олімпійця з’явиться нова вітрильна школа

Срібний призер Олімпійських ігор з вітрильного спорту, чемпіон світу, найкращий спортсмен України у 2005 році Родіон Лука відкриває дитячу вітрильну школу, де, можливо, розпочинатимуть свій шлях майбутні чемпіони і чемпіонки.

Відкриття вітрильної школи для дітей заплановано на 17 травня об 11:00, яхт-клуб Rivera Riverside (вул. Р. Окіпної 18).

Родіон Лука після завершення спортивної кар'єри продовжує активно популяризувати свій улюблений вид спорту, роблячи доступним яхтинг як для дітей, так і для дорослих.

За словами ініціаторів, це перша комерційна школа, в якій абсолютно все на європейському рівні - нові яхти, комфортні яхт-клуби, забезпечення на воді, кращі тренери тощо.

Під час урочистого відкриття Родіон Лука проведе коротку презентацію школи, розповість про яхту класу "Оптиміст", про плани розвитку школи, відбудуться показові виступи на яхтах класу "Оптиміст", Чемпіона і Чемпіонки України 2014р., пройде майстер-клас з зав'язування вузлів від Заслуженого майстра спорту з вітрильного спорту Олександра Сича.

Також до уваги учасників заходу різноманітні презентації, робота «Зони творчості», де дітлахи зможуть можливість розмалювати картинку яхти "Оптиміст" та можливість зробити пам'ятне фото біля справжньої яхти.

Більше інформації дивіться на сайті: http://www.kryc.com.ua

Медіа