«DO like OLYMPIANS» завітав до Красноармійська
18 Травня 2015 Поділитися
«DO like OLYMPIANS» завітав до Красноармійська

Україною впевнено крокує проект заснований Національнім олімпійським комітетом України «DO like OLYMPIANS».

15 травня на площі Шибанкова, в Красноармійську, відбулась загальноміська зарядка, в якій взяли участь близько 500 осіб.

За словами голови комітету з фізичної культури і спорту Красноармійського виконкому Віктора Поліщука, захід пройшов в рамках Всеукраїнського проекту "Do like Olympians", Всеукраїнського фестивалю ранкової зарядки, а також був приурочений до Дня Європи в Україні.

«Подібні заходи долучають дітей до спорту, здорового способу життя, - розповідає Віктор Іванович. - Сьогодні ми вирішили поєднати зарядку і тренінг наших спортсменок. Чемпіонки України та Європи, призери світових змагань, учасниці команди по аеробного гімнастики ФСК «Олімпійський» виступили перед дітьми і одночасно провели зарядку».

«Займатись спортом треба завжди. І починати несоромно у будь-якому віці. Є багато прикладів, коли людина у 60 років ставала чемпіоном у такому важкому виді спорту, як марафон. А є види спорту, де зовсім юні спортсмени досягають дуже високих результатів, наприклад гімнастика. Але не обов'язково всім займатись спортом професійно, це необхідно для підтримки здорового тіла та духу. Адже, дуже приємно коли вся родина збирається у вихідні та їдуть на велосипедах за місто. Спорт - об'єднує »- підкреслила виконавчий директор Донецького обласного відділення Національного олімпійського комітету України - Олена Похильчук.

Всі присутні були в захваті від того, що відбувається і з задоволенням повторювали рухи за гімнастками.

Всі учасники та організатори заходу були нагороджені футболками з логотипом проекту, а також призами від Національного олімпійського комітету України.

Медіа