На перших Європейських іграх Україну представить 243 спортсмени
19 Травня 2015 Поділитися
На перших Європейських іграх  Україну представить 243 спортсмени

243 спортсмени представлятимуть Україну на перших в історії Європейських іграх, що триватимуть з 12 по 28 червня в Баку (Азербайджан).

Саме такий склад команди затвердив Виконавчий комітет Національного олімпійського комітету України на сьогоднішньому засіданні.

Нагадаємо, що в рамках Європейських ігор понад 6 тисяч спортсменів з усіх 50 країн Старого Світу розіграють 253 комплекти престижних нагород у 20 видах спорту (16 олімпійських та 4 неолімпійських).

Наші спортсмени будуть виступати в 19 з 20 видів спорту (українці не будуть представлені у легкій атлетиці, де відбуватимуться змагання спортсменів 3-го дивізіону командного чемпіонату Європи та розігруватиметься один комплект нагород).

Відзначимо, що склад збірної України було сформовано з урахуванням здобутих ліцензій для участі в Іграх, а також відповідно до національної системи відбору, пропозицій федерацій з видів спорту та за підсумками детального розгляду на засіданні Експертної ради з питань підготовки та участі спортсменів України в найпрестижніших міжнародних змаганнях.

«Дуже приємно, що Україна стане частиною видатної історичної події у світі європейського спорту. Наші спортсмени писатимуть нову сторінку спортивної історії. На Європейських іграх Україну представлятиме потужна команда, кількісний склад якої фактично дорівнює нашому представництву на літніх Олімпійських іграх. Впевнений, що наші спортсмени докладуть максимум зусиль, щоб продемонструвати свій найкращий результат, і на честь їх спортивних звершень над п’єдесталом в Баку неодноразово майорітиме український прапор та лунатиме національний гімн», - наголосив президент НОК Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни також підкреслив, що кожен спортивний успіх – це яскравий привід для радості та гордості всієї країни. «Ми віримо в кожного спортсмена та разом вболіватимемо за українську збірну», - підкреслив очільник НОК.

Зі складом національної команди України можна ознайомитись на офіційному сайті НОК України за посиланням http://noc-ukr.org/olympic/european-games/baku-2015/team-ukraine/

Медіа