НОК вирішив питання щодо придбання нового гімнастичного килиму
20 Травня 2015 Поділитися

Про це заявив сьогодні президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка в Олімпійському домі під час вшанування найкращого спортсмена і тренера України в квітні – дворазового чемпіона Європи зі спортивної гімнастики Олега Верняєва та його особистого наставника Геннадія Сартинського.

На чемпіонаті Європи, який відбувся у французькому Монпельє, найкращий спортсмен України 2014 року, який нещодавно отримав «Спортивний Оскар» під час Всеукраїнської урочистої церемонії «Герої спортивного року», виборов для України 2 медалі найвищого ґатунку.

Олег Верняєв, продемонструвавши високу майстерність та стабільність й не дивлячись на травму ноги, став вперше у кар'єрі абсолютним чемпіоном Європи у багатоборстві та підтвердив своє світове і європейське лідерство у вправах на паралельних брусах, здобувши золоту медаль.

«Не перестаю захоплюватися та пишатися цим талановитим і успішним спортсменом. Останній раз українським гімнастам вдавалося здобути «золото» в багатоборстві на європейській першості 15 років тому. Завдяки своєму досягненню Олег став третім в історії незалежної України абсолютним чемпіоном Старого Світу після Ігоря Коробчинського та Олександра Береша. Феноменальні результати та досягнення Олега просто вражають!», - наголосив під час нагородження Сергій Бубка.

Головний олімпієць України відзначив справжній бійцівський характер спортсмена, подякувавши йому за незламність духу, спортивну завзятість та незгасаючу жагу до нових перемог і звершень.

«В активі Олега вже є європейські і світові нагороди, не вистачає лише олімпійської. Тож, бажаю впевнених перемог та спортивної вдачі на перших Європейських іграх в Баку, а також на шляху до олімпійського Ріо-де-Жанейро-2016», - додав президент НОК.

Сергій Назарович привітав з визнанням найкращого тренера квітня Геннадія Сартинського, відзначивши ефективну спільну роботу талановитого гімнаста та досвідченого наставника.

«Геннадій Людвигович та Олег представляють собою міцний тандем, єдиний механізм. Дуже приємно, що ви маєте прекрасне взаєморозуміння, працелюбність, взаємоповагу, завдяки яким ми стаємо свідками яскравим перемог та досягнень», - сказав Сергій Бубка.

Президент НОК підкреслив, що питання щодо придбання спортивного килиму для наших гімнастів, технічні характеристики та марка якого узгоджена з Геннадієм Сартинським і що відповідає сучасним стандартам підготовки атлетів, вже вирішено.

«Сьогодні дуже рідко зустрінеш людину, яка виконує свої обіцянки. Нам пощастило й ми бачимо дійсно людину-слово. Це Сергій Назарович Бубка! Він сказав нам, що НОК забезпечить гімнастів новим спортивним килимом, який нам так необхідний. І він дотримав своє слово, за що ми йому безмежно вдячні», - сказав наставник титулованого спортсмена.

Олег Верняєв також подякував очільнику НОК та усій його команді за постійну підтримку. «Така підтримка завжди мотивує на нові досягнення. Впевнений, придбання цього килима сприятиме нашим успіхам та надихне на нові можливості та мрії на шляху до олімпійського тріумфу», - відзначив герой спортивного квітня.

Додамо, що для Олега Верняєва це вже п'яте подібне високе визнання Національного олімпійського комітету України. Вперше гімнаст став найкращим спортсменом місяця в листопаді-2012 та ще тричі був визнаний у 2014 році: в травні, жовтні та листопаді.

Медіа