Напередодні професійного свята спортивні журналісти завітали до представників пляжного футболу
22 Травня 2015 Поділитися

Вже дев’ятий рік поспіль Національний олімпійський комітет України за ініціативи президента НОК Сергія Бубки спільно з Міністерством молоді та спорту і національними федераціями з нагоди Дня журналіста збирає та вшановує найкращих представників мас-медіа України, які роблять вагомий внесок у розвиток та популяризацію спорту й олімпійського руху в нашій країні.

В минулі роки наші журналісти детально ознайомлювались з фігурним катанням, гольфом, регбі, кульовою стрільбою, кінним спортом, стрибками у воду. Цього року представникам ЗМІ НОК запропонував ближче познайомитися з таким видовищним та цікавим видом спорту як пляжний футбол - й невипадково.

Вже через 21 день в азербайджанській столиці стартує історична подія в спортивному світі. З 12 по 28 червня в Баку відбудуться І Європейські ігри, які зберуть більш ніж 6 тисяч найкращих атлетів Старого Світу.

На престижному форумі Україну представлятимуть 243 спортсмени в 19 з 20 видів спорту. Почесне місце серед учасників Ігор посіла наша збірна з пляжного футболу, яка пробилася до вісімки найкращих на континенті й виступить у групі А, де її суперниками стануть збірні Азербайджану, Португалії та Швейцарії.

Саме тому напередодні старту історичної спортивної події НОК вирішив більш детально познайомити українських представників мас-медіа з цим динамічним видом спорту.

Найкращих журналістів країни прийняв затишний спортивний комплекс «Місто Спорту», який є офіційною базою національної збірної команди України з пляжного футболу.
 

Вітали представників пера та мікрофону з професійним святом президент НОК України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, віце-президент НОК Володимир Бринзак, президент Асоціації пляжного футболу Сергій Харченко, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, голова Комісії НОК «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» Олег Волков.

У своєму вітальному слові до українських журналістів очільник НОК зазначив: «Ваша праця у досягненні наших спільних завдань – популяризації спорту та олімпійського руху, вихованні здорової та сильної нації – заслуговує найвищої похвали та поваги. Нам дуже приємно, що протягом багатьох років, не зважаючи ні на які труднощі, ми йдемо пліч-о-пліч та відчуваємо взаємну підтримку. З впевненістю можу сказати, що в обличчі спортивних журналістів ми бачимо надійних партнерів та вірних друзів».

Він також додав: «Сьогодні пляжний футбол неймовірними темпами набирає популярність та масштабність. Гравці нашої національної збірної демонструють прекрасні результати на міжнародній арені. Бажаю нашим футболістам гідно представити рідну країну в Баку й показати свої найкращі якості серед еліти європейського спорту».

Сергій Бубка також подякував президенту Асоціації пляжного футболу України Сергію Харченку за ефективну роботу з розвитку виду спорту.

Міністр молоді та спорту відзначив прекрасну інфраструктуру «Міста спорту», яка дозволяє нашим спортсменам тренуватися на найвищому рівні. «Хочеться побажати українським хлопцям спортивної вдачі на І Європейських іграх. Ми будемо тримати за вас кулаки», - додав Ігор Жданов.

Представники ЗМІ оглянули спортивний парк «Місто спорту», ознайомившись з його висококласною інфраструктурою.

Члени збірної з пляжного футболу, серед яких і майбутні учасники Європейських ігор провели для гостей майстер-клас, після чого кожен з учасників свята мав гарну можливість спробувати власні сили з виконання елементів тренувального процесу.
 

Медіа