Україна побажала успіхів своїм атлетам на І Європейських іграх в Баку
23 Травня 2015 Поділитися
Україна побажала успіхів своїм атлетам на І Європейських іграх в Баку

Сьогодні на головній спортивній арені країни - НСК «Олімпійський» зібралися керівники українського спорту та спортивні шанувальники, щоб побажати успіхів та вдалого старту нашим спортсменам на І Європейських іграх в Баку.

Вже через 20 днів азербайджанська столиця прийматиме понад 6 тисяч атлетів з усіх 50 країн Старого Світу на перших в історії Іграх континенту.

На престижному турнірі Україну представлятимуть 243 спортсмена, серед яких діючі Олімпійські чемпіони, тріумфатори світових першостей та чемпіонатів Європи (зі складом нашої національної команди можна ознайомитись на офіційному сайті НОК України за посиланням http://noc-ukr.org/olympic/european-games/baku-2015/team-ukraine/).

На головну спортивну арену країни завітали українські атлети - представники з кожного виду спорту програми Ігор-2015.

Під час свята гості мали прекрасну можливість познайомитися ближче з азербайджанською культурою. Спілка азербайджанської молоді в Україні разом із Національним олімпійським комітетом України презентувала гостям цікаву музикальну програму та танцювальні номери.

Сергій Бубка звернувся до атлетів, які представлятимуть Україну в Баку: «Кожен з вас впише своє ім'я в історію міжнародного спорту, відкривши її нову сторінку. Всі ми пишаємося вами і віримо у вас! Впевнений, що ви докладете максимум зусиль, щоб продемонструвати свій найкращий результат».

У своєму вітальному слові Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов зазначив: «Ми пишаємося нашими спортсменами та впевнені, що вони в Баку представлять Україну на найвищому рівні. Бажаємо їм успіхів та яскравих виступів».

Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань фізичної культури та спорту Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Денис Силантьєв також привітав українських атлетів, висловивши впевненість, що «на перших в історії Європейських іграх наші спортсмени займуть почесні місця та вчергове своїми успіхами підіймуть авторитет рідної країни».

«Вперше в історії олімпійці та паралімпійці будуть представляти рідну Україну на одному спортивному форумі. Сьогодні як ніколи наій країні потрібні спортивні перемоги, сьогодні як ніколи ми повинні об'єднатися», - сказав керманич Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.

Президент Спортивного комітету України Ілля Шевляк висловив впевненість, що високі стандарти та гарна ініціатива проведення такого престижного європейського турніру буде продовжена. «Вірю, що українські представники олімпійських та неолімпійських видів спорту традиційно увійдуть в число найсильніших спортсменів континенту», - висловив впевненість він.

Від імені Посла Азербайджанської Республіки в Україні національну збірну привітав радник Посла Назім Алієв, який побажав спортсменам вірити в свої сили та впевнено захищати честь Україні на Іграх в Баку.

Під час спортивного свята на НСК «Олімпійський» естафету успішного минулорічного виступу на Юнацьких Олімпійських іграх в Нанкіні іменитим спортсменам передали юні тріумфатори ЮОІ-2014 п’ятиборець Антон Кузнецов та легкоатлетка Юлія Левченко. З рук молодих чемпіонів національний прапор отримали Олімпійська чемпіонка та дворазова призерка Олімпійських ігор з кульової стрільби Олена Костевич, діючий чемпіон світу та Європи зі спортивної гімнастики Олег Верняєв, срібна чемпіонка світу з тхеквондо Ірина Ромолданова, член збірної України з пляжного футболу Віктор Пантелейчук. 

Медіа