Українська столиця відсвяткувала Олімпійський день «На шляху до І Європейських ігор в Баку»
23 Травня 2015 Поділитися

Сьогодні напередодні дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський» відбувся традиційний Олімпійський день.

Спортивне родинне свято, організоване Національним олімпійським комітетом України, Міністерством молоді та спорту України та Київською міською державною адміністрацією за підтримки Спортивного комітету України, Національного комітету спорту інвалідів та компанії «Макдональдз» зібрало велику кількість справжніх любителів активного та здорового способу життя.

«Це велике свято спорту, яке відзначається у всьому світі та дає можливість кожному розділити унікальні та універсальні олімпійські цінності, зробити крок на зустріч здоровому способу життя та відчути себе справжнім олімпійцем», - сказав під час заходу президент НОК Сергій Бубка.

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов сказав: «В цей прекрасний сонячний день хочу привітати усіх любителів спорту зі святом Олімпійського дня. Бажаю нашій команді успіхів на І Європейських іграх в Баку. Будемо вболівати за них та тримати кулаки».

Генеральний директор компанії «МакДональдз Юкрейн Лтд» Гжегож Хмелярський відзначає: «Ось вже 12 років поспіль ми підтримуємо проведення Олімпійського дня. Це спортивне свято надає можливість кожному охочому спробувати себе у спорті і зробити його невід'ємною частиною свого життя. – зазначив Гжегож Хмелярський, Генеральний директор ПІІ «МакДональдз Юкрейн Лтд». - Крім того, цього року ми знову організували дитячу зону, в якій маленькі учасники спортивних заходів матимуть змогу програти з велетенською коробкою Хеппі Міл, помалювати та добре провести час разом із родиною. Ми впевнені, що фізичний розвиток та активний спосіб життя надзвичайно важливі для всій людей у будь-якому віці».

В цьому році Олімпійський день приурочений І Європейським іграм в Баку. Саме тому активними учасниками спортивного свята стали відомі атлети, які представлятимуть Україну на цьому престижному історичному форумі – Ольга Харлан, Олена Костевич, Жан Беленюк, Олег Верняєв, Ірина Ромолданова та інші.

На захід також завітали такі уславлені атлети як Наталя Добринська, Олена Підгрушна, Юлія Джима, Олексій Торохтій, Вадим Гутцайт, Ельбрус Тедеєв, Вікторія Терещук, Анна Безсонова та багато інших.

Гості та учасники свята відкрили Олімпійський день розминкою, а найактивніші виконавці зарядки отримали пам'ятні подарунки від організаторів.

Кожен бажаючий на чолі з видатними олімпійцями мав прекрасну можливість взяти участь у символічному забігу по колу легендарного стадіону, який в 1980 році приймав Олімпійські ігри.

Олімпійський день «На шляху до І Європейських ігор в Баку» в столиці дав старт іншим містам України. Свято спорту крокуватиме всією країною – її найменшими містечками та мегаполісами, де його відзначатимуть пробігами, спортивними змаганнями, творчими конкурсами та вікторинами на олімпійську тематику.

Медіа