Презентовано нову форму для українських спортсменів
23 Травня 2015 Поділитися
Презентовано нову форму для українських спортсменів

Сьогодні на НСК «Олімпійський» відбулася презентація нової форми української збірної компанії PEAK Sport. Моделями виступили члени команди на І Європейських іграх - гімнастка Олена Дмитраш та представник спортивної аеробіки Володимир Дорошенко.

Завдяки домовленості, досягнутій Національним олімпійським комітетом України з відомою компанією PEAK Sport, яка стала офіційним постачальником одягу Олімпійської збірної України та партнером НОК до 2020 року та забезпечить екіпіровкою українські збірні на зимових та літніх Олімпійських, Юнацьких Олімпійських іграх, Європейських іграх та Європейських юнацьких олімпійських фестивалях - на всіх рівнях змагань українські атлети виглядатимуть яскраво, стильно та комфортно, починаючи з І Європейських ігор в Баку.

Комплект включає в себе спортивну (незмагальну) екіпіровку для повсякденного використання за різних погодних умов та форму для офіційних і урочистих заходів.

У співпраці НОК та компанії PEAK Sport вперше парадну форму для нашої збірної розробив відомий український дизайнер Андре Тан, який сьогодні разом з представником PEAK Sport Владом Колчаном представили її громадськості.

Ексклюзивна колекція одягу створена в національних кольорах персонально для кожного спортсмена за новітніми технологіями з поєднанням в собі традиційних мотивів та сучасного стилю. Використання в колекції петриківського розпису наповнює її духом та щирістю українського народу.

Медіа