Олімпійці Львівщини завітали в гості до школярів
26 Травня 2015 Поділитися
Олімпійці Львівщини завітали в гості до школярів

Нещодавно на базі районної бібліотеки № 19 міста Львова (вул. Симоненка, 10) відбулася зустріч з олімпійцями в рамках Всеукраїнського проекту «Do like Olimpians».

В гості до львівських школярів завітали представники санного спорту Львівщини: учасник трьох зимових Олімпійських ігор, стипендіат НОК України, майстер спорту України з санного спорту Андрій Кісь; учасник двох зимових Олімпійських ігор, майстер спорту України з санного спорту Роман Захарків; майстер спорту України з санного спорту Анастасія Полуситок; головний тренер національної збірної команди України з санного спорту Тарас Гарцула, тренер СДЮШОР «Беркут» з натурбану (санний спорт на природних трасах) Мар'ян Гузнер та директор дитячо-юнацької спортивної школи «Беркут» Степан Бандрівський.

Діти мали унікальну можливість на власні очі оглянути й доторкнутися до спортивного інвентарю спортсменів, приміряти спортивні шолом та спеціальні рукавички, посидіти на справжніх олімпійських санях, але насамперед поспілкуватися у вузькому колі з олімпійцями Львівщини.

Для найбільш уважних школярів, які змогли дати відповіді на запитання вікторини про санний спорт, спортсмени подарували олімпійські щоденники від НОК України.

Виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області, також учасниця зимових Олімпійських Ігор Христина Опьола презентувала для читачів бібліотеки Олімпійську енциклопедію, наголосивши на тому, що в ній можна знайти всі відповіді на запитання про будь який вид спорту.

Свято «Do like Olimpians» триває на Львівщині далі!

Медіа