У Вінниці відбувся перший міжнародний футбольний турнір «Олімпійський первоцвіт»
26 Травня 2015 Поділитися
У Вінниці відбувся перший міжнародний футбольний турнір «Олімпійський первоцвіт»

З 23 по 25 травня у Вінниці на стадіоні «Юність» міського Палацу дітей і юнацтва (ВМПДЮ) імені Лялі Ратушної відбувся традиційний футбольний турнір «Олімпійський первоцвіт». Він пройшов за підтримки обласних відділення Національного олімпійського комітету України та Федерації футболу і Вінницької міської ради.

На поле виходили футболісти 2003 – 2005 р.н.

Традиційний турнір вперше отримав статус міжнародного. Адже в ньому взяла участь команда ДЮСШ «Кагул», чемпіон Молдови. Також до міста над Бугом завітали чемпіони Одеської і Хмельницької областей. Їм протистояли вінницькі колективи – ОДЮСШ Блохіна-Бєланова, «Мрія» Палацу дітей та юнацтва, «Ніка», «Темп» і «Олімпієць», а також ДЮСШ сусідньої Калинівки.

На урочистому відкритті для учасників виступив ансамбль барабанщиць ВМПДЮ. Юних футболістів привітали засновниця турніру «Олімпійський первоцвіт» колишній директор (1985 – 2012 роки) ВМПДЮ Лариса Грінченко і тренер ВМПДЮ та заслужений тренер України Микола Кривов'язюк. А директор департаменту освіти і науки Вінницької міської ради Володимир Буняк передав вітання від в.о. міського голови Сергія Моргунова.

– Турнір ми започаткували сім років тому. Спочатку це були змагання обласного рівня. Згодом вони отримали статус всеукраїнських, а нині вперше стали міжнародними. «Олімпійський первоцвіт» – це наша олімпійська надія. Сподіваємося, що з часом провідні українські клуби не купуватимуть футболістів за кордоном, а залучатимуть нинішніх юнаків, які виростуть у зрілих майстрів, – сказала Лариса Грінченко.

– Футбол – це не тільки гра. Спорт об'єднує людей з різних міст і країн на футбольному полі і за його межами. Адже наша Земля, як і футбольний м'яч – кругла! – підкреслив Микола Кривов'язюк.

Золоті нагороди виборола команда «Мрія» ВМПДЮ.

Разом з ним трійку найкращих склали «Дунай» (Ізмаїл Одеської області) і «Кагул» (Молдова).

Призери отримали відзнаки відділення НОК України Вінницької області.

Медіа