Проведено засідання Оргкомітету з підготовки до Олімпійських ігор
26 Травня 2015 Поділитися
Проведено засідання Оргкомітету з підготовки до Олімпійських ігор

Сьогодні в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи.

В засіданні взяли участь віце-прем`єр-міністр В`ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, голова Національного Комітету спорту інвалідів Валерій Сушкевич, члени уряду, керівники центральних органів виконавчої влади, народні депутати, президенти національних спортивних федерацій, представники спортивної спільноти.

Перед початком засідання почесні гості оглянули тренувальні зали спортивної гімнастики та важкої атлетики, поспілкувались зі спортсменами та тренерами національних збірних команд. Серед них: призери Олімпійських ігор Ігор Радівілов (спортивна гімнастика), медалісти чемпіонатів світу та Європи Олег Верняєв (спортивна гімнастика), Юлія Паратова (важка атлетика), Анастасія Лисенко (важка атлетика).

У ході засідання Глава Уряду доручив профінансувати всі видатки на підготовку до Олімпійських ігор-2016, які передбачені в державному бюджеті: «Ми знаходимося в дуже важкій військовій, фінансовій, соціальній і економічній ситуації. Незважаючи на це, ми знаходимо ресурс, щоб виплатити все, що передбачено в бюджеті та закрити повністю всі видатки. У кожного свій фронт, у вас він – спортивний, але ми маємо перемогти і в тій, і в цій війні. Ми маємо стати нацією переможців».

«В усі часи атлети були, є і залишатимуться послами доброї волі, які формують позитивний імідж своєї країни у всьому світі. Українські спортсмени, попри різні труднощі, своїми перемогами прославляють нашу країну в різних куточках світу, саме на честь них піднімається наш державний прапор і лунає гімн України!  Саме ці перемоги об’єднують націю, є приводом для гордості та особливого відчуття патріотизму, дають сили і натхнення усьому українському народові!», - наголосив під час виступу Сергій Бубка.

«Дуже важливо, щоб країна знала своїх спортивних героїв. На жаль, нинішня негативна тенденція щодо зменшення обсягу спортивної інформації в засобах масової інформації, закриття спортивних каналів та спортивних редакцій дуже непокоїть. І тут важливо, щоб позиція держави в особі її керівних органів у цій сфері була принциповою і більш активною. Разом з тим, важливо зберігати свою спортивну й олімпійську спадщину, адже той хто не знає свого минулого – не має майбутнього. На жаль, на сьогоднішній день Музей спортивної слави України, який раніше знаходився на території НСК «Олімпійського», фактично не існує, не маючи належного приміщення», - наголосив президент НОК.

Під час засідання було розглянуто низку важливих питань, зокрема, щодо забезпечення фінансування підготовки спортсменів до змагань, оновлення інвентарю та спортивного знаряддя, функціонування баз олімпійської підготовки тощо.

Всі присутні також мали можливість оцінити парадну форму, в якій під час церемонії відкриття I Європейських ігор в Баку крокуватимуть наші спортсмени.

За рішенням Оргкомітету були дані ряд доручень.
 

Медіа