-
НОК України
- Історія
- Команда
- Проєкти
- Суб'єкти олімпійського руху
- Структури
-
Офіційні документи
- Лист Томаса Баха про створення Фонда солідарності
- Звіт про роботу НОК України у 2021 році
- Олімпійський порядок денний 2020+5
- Антидопінгові правила Олімпійського руху України
- Звіт про діяльність НОК у 2020 році
- Програма розвитку Олімпійського руху в Україні на період 2019-2022 років
- Звіт про діяльність НОК 2015-2018
- Положення про атрибутику та нагородну діяльність
- Олімпійська хартія
- Етичний кодекс Олімпійського руху України
- Звіт про роботу НОК України у 2019 році
- Декларація VIII Олімпійського саміту
- Список заборонених препаратів-2019
- Календар спортивних подій 2020
- Звіт про роботу НОК України у 2017 році
- Конкурс «Олімпійський орнамент»
- Звіт про діяльність НОК України у 2016 році
- Список заборонених препаратів-2020
- Медичний кодекс
- Промова президента МОК Томаса Баха з нагоди 25-річчя НОК України
- Статут НОК України
- Всесвітній антидопінговий кодекс
- Олімпійський порядок денний 2020 20+20 рекомендацій
- Олімпійська книга
- Олімпійський куточок
- Олімпійська бібліотека
- Державні закупівлі
- Спонсори
- Контактна інформація
- Новини
-
Олімпійські змагання
- Олімпійські ігри
- Юнацькі Олімпійські ігри
- Європейські ігри
- Всесвітні пляжні ігри
- Європейські юнацькі олімпійські фестивалі
- Виступи українців на Олімпійських іграх
- Виступи українців на Юнацьких Олімпійських іграх
- Виступи українців на Європейських іграх
- Виступи українців на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях
- ЄЮОФ2023-Венеція

Сьогодні в Олімпійському навчально-спортивному центрі «Конча-Заспа» під головуванням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка відбулося засідання Організаційного комітету з підготовки та участі спортсменів України в Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських іграх, Всесвітніх Універсіадах, чемпіонатах світу та Європи.
В засіданні взяли участь віце-прем`єр-міністр В`ячеслав Кириленко, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, голова Національного Комітету спорту інвалідів Валерій Сушкевич, члени уряду, керівники центральних органів виконавчої влади, народні депутати, президенти національних спортивних федерацій, представники спортивної спільноти.
Перед початком засідання почесні гості оглянули тренувальні зали спортивної гімнастики та важкої атлетики, поспілкувались зі спортсменами та тренерами національних збірних команд. Серед них: призери Олімпійських ігор Ігор Радівілов (спортивна гімнастика), медалісти чемпіонатів світу та Європи Олег Верняєв (спортивна гімнастика), Юлія Паратова (важка атлетика), Анастасія Лисенко (важка атлетика).
У ході засідання Глава Уряду доручив профінансувати всі видатки на підготовку до Олімпійських ігор-2016, які передбачені в державному бюджеті: «Ми знаходимося в дуже важкій військовій, фінансовій, соціальній і економічній ситуації. Незважаючи на це, ми знаходимо ресурс, щоб виплатити все, що передбачено в бюджеті та закрити повністю всі видатки. У кожного свій фронт, у вас він – спортивний, але ми маємо перемогти і в тій, і в цій війні. Ми маємо стати нацією переможців».
«В усі часи атлети були, є і залишатимуться послами доброї волі, які формують позитивний імідж своєї країни у всьому світі. Українські спортсмени, попри різні труднощі, своїми перемогами прославляють нашу країну в різних куточках світу, саме на честь них піднімається наш державний прапор і лунає гімн України! Саме ці перемоги об’єднують націю, є приводом для гордості та особливого відчуття патріотизму, дають сили і натхнення усьому українському народові!», - наголосив під час виступу Сергій Бубка.
«Дуже важливо, щоб країна знала своїх спортивних героїв. На жаль, нинішня негативна тенденція щодо зменшення обсягу спортивної інформації в засобах масової інформації, закриття спортивних каналів та спортивних редакцій дуже непокоїть. І тут важливо, щоб позиція держави в особі її керівних органів у цій сфері була принциповою і більш активною. Разом з тим, важливо зберігати свою спортивну й олімпійську спадщину, адже той хто не знає свого минулого – не має майбутнього. На жаль, на сьогоднішній день Музей спортивної слави України, який раніше знаходився на території НСК «Олімпійського», фактично не існує, не маючи належного приміщення», - наголосив президент НОК.
Під час засідання було розглянуто низку важливих питань, зокрема, щодо забезпечення фінансування підготовки спортсменів до змагань, оновлення інвентарю та спортивного знаряддя, функціонування баз олімпійської підготовки тощо.
Всі присутні також мали можливість оцінити парадну форму, в якій під час церемонії відкриття I Європейських ігор в Баку крокуватимуть наші спортсмени.
За рішенням Оргкомітету були дані ряд доручень.

