Вінницький хокейний турнір «Антошка» судили … діти
02 Червня 2015 Поділитися
Вінницький хокейний турнір «Антошка» судили … діти

З 29 по 31 травня у Вінниці на стадіоні Центрального парку культури і відпочинку тривав традиційний міжобласний турнір з хокею на траві «Антошка».

Змагання, які були присвячені Дню захисту дітей, відбулися за підтримки відділення Національного олімпійського комітету України Вінницької області, спорткомітету Вінницької міської ради, обласної хокейної СДЮШОР «Олімпія» і спонсорів.

На поле виходили вісім команд, складених з юнаків 2003 р.н. і молодше. Разом з тим, серед гравців були й зовсім маленькі діти, наприклад, 6-річний Ілля Кусяка, син колишнього вінницького члена національної збірної України.

У часники представляли Шостку (Сумська область), Бердичів (Житомирська область), Калинівку, с. Хижинці (Вінницький район) та господарів майданчика (чотири команди). Цікаво, що змагання судили не дорослі арбітри, а підлітки-вихованці СДЮШОР «Олімпія».

– Я вже не перший раз суджу хокейні турніри молодших юнаків. Правила гри добре опанував завдяки своєму тренеру. Маленькі діти нерідко порушують правила, за що доводиться їм давати жовті картки, – розповів 13-річний Володимир Жмеренюк.

Спочатку відбулися групові баталії. В фіналі турніру вінницька СДЮШОР «Олімпія» переграла «Старт» (Бердичівський район) з рахунком 2:1. В поєдинку за третє місце команда «МДЮСШ-Олімпія» (Вінниця) з рахунком 1:0 здолала «Свему» (Шостка, Сумська область).

– За підсумками 2014 року наша спортшкола посіла перше місце серед 1500 ДЮСШ України. Наші команди регулярно виграють чемпіонати України – і серед юнаків, і серед чоловіків, – нагадав директор СДЮШОР «Олімпія» Федір Новік.

– Задоволені тим, що дві наші команди увійшли до числа призерів. Можна було б виступити й краще, зібрати найсильніших до збірних. Але мета цього турніру – просто «обкатати» юних гравців, – сказав тренер СДЮШОР «Олімпія» Олександр Кулеша.

Різноманітні подарунки від партнерів змагання отримали всі без винятку юні гравці.

Також були вручено призи для кращих в кожній команді і кращих гравців всього турніру.

Гості виявилися задоволеними організацією змагань і гостинністю вінничан.

Медіа