У Києві малювали «Сонце на капоті»
02 Червня 2015 Поділитися
У Києві малювали «Сонце на капоті»

В останній день весни в Києві відбулась соціально-благодійна акція «Намалюй сонце на капоті», яку організували Національний олімпійський комітет України, Національний інститут раку, міжнародний благодійний фонд «Набат».

У заході взяли участь призерки Олімпійських ігор з вітрильного спорту Олена Пахольчик та гандболу Наталія Ляпіна, член Комісії атлетів НОК України, учасник зимових Олімпійських ігор з гірськолижного спорту Дмитро Мицак, співробітниця управління олімпійського руху Національного олімпійського комітету Вікторія Веселова.

Спортсмени відвідали дитяче відділення Національного інституту раку та принесли дітлахам смачні подарунки, яскраві сувеніри та позитивні емоції.

Гості спеціально прибули для участі в акції на своїх машинах, на яких разом із дітьми малювали море, сонце, веселих героїв, кольорові кульки, а також свої найщиріші мрії.

Погода сприяла гарному настрою, а «витвори мистецтва» разом із дітьми «пробігли» декілька кіл під гучні фанфари розмальованих авто.

Зазначимо, що НОК України вже протягом багатьох років тісно співпрацює з Національним інститутом раку, цьогоріч підписано черговий Меморандум про співробітництво до 2020 року.

Медіа