ІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби на призи Катерини Бурмістрової
03 Червня 2015 Поділитися
ІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби  на призи Катерини Бурмістрової

За підтримки Сумського обласного відділення Національного олімпійського комітету спільно з міським фізкультурно-спортивним товариством «Спартак» та обласним осередком Асоціації спортивної боротьби України у місті відбувся ІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків на призи Заслуженого майстра спорту України Катерини Бурмістрової.

У змаганнях брали участь команди з м. Зіньків, м. Глобино та м. Лубни (Полтавська обл.), м. Ромни (Сумська обл.) та спортсмени з місцевих ДЮСШ (ОДЮСШ, МКЗ ДЮСШ з вільної боротьби, ДЮСШ «Динамо», ДЮСШ «Спартак», ДЮСШ «Колос», СК «Олімпієць-1»)

В урочистій церемонії відкриття турніру взяли участь голова Сумського обласного відділення НОК України, призерка Олімпійських ігор з біатлону Олена Петрова, начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Владислав Маслов, голова обласної організації ФСТ «Спартак» Тетяна Павловська, директор ДЮСШ «Спартак» Олександр Бондар, президент обласного осередку Асоціації спортивної боротьби України, Заслужений тренер України з вільної боротьби Сергій Лазоренко та Заслужений майстер спорту України з вільної боротьби Катерина Бурмістрова.

 

Переможцями у своїх вагових категоріях стали:

23 кг – Мохонько Ярослав (м. Глобино);

26 кг – Пузаненко Марко (м. Глобино);

29 кг – Гросу Богдан (м. Ромни);

32 кг – Серещенко Марк (ОДЮСШ);

35 кг – Мусієнко Іван (м. Ромни);

38 кг – Черідніченко Данило (м.Суми);

42 кг – Сліпушко Олександр (ДЮСШ «Спартак»);

47 кг – Литвиненко Артем (ДЮСШ «Спартак»);

53 кг –  Дмитренко Станіслав (ДЮСШ вільної боротьби);

+ 53 кг – Буштаренко Роман (ОДЮСШ).

 

Всі переможці та призери турніру були нагороджені грамотами, медалями, цінними подарунками та олімпійськими сувенірами від обласного відділення НОК України.

Також були відзначені спортсмени у номінаціях «За волю до перемоги» та «За кращу техніку».

 

Медіа