Дніпропетровський «Вибір» здобув «бронзу» у Лізі чемпіонів з пляжного футболу
09 Червня 2015 Поділитися
Дніпропетровський «Вибір» здобув «бронзу» у Лізі чемпіонів з пляжного футболу

Чемпіон України з пляжного футболу дніпропетровський «Вибір» вдало виступив у розіграші Ліги чемпіонів з пляжного футболу «EuroWinnersCup», який відбувся в італійській Катанії.

На груповій стадії «Вибір» обіграв білоруський БАТЕ (3:2) і бельгійський «Шодфонтен» (11:3), але поступився угорському «Голдвіну» (3:5) та посів друге місце у квартеті «G». На стадії 1/8 фіналу дніпропетровці у складному матчі здолали італійський клуб «Самбенедеттесе» (6:5). Далі наші хлопці у видовищному поєдинку виявилися сильнішими за португальську «Брагу» (9:7), але у півфіналі чемпіона України зупинили господарі турніру – «Катанія» (2:6).

Тим не менш, «Вибір» отримав змогу позмагатися за медалі турніру. Дніпропетровці у матчі за третє місце зустрілися з московським «Локомотивом», за який виступають гравці збірної України Ігор та Андрій Борсуки і Олег Зборовський. Ще за хвилину до кінця основного часу зустрічі дніпропетровці поступалися з рахунком 1:2, але гол швейцарського легіонера українського клубу Деяна Станковіча перевів гру в овертайм. У додатковій 3-хвилинці «зірка» світового пляжного футболу влучним ударом зі штрафного принесла своїй команді перемогу – 3:2.

Варто додати, що кращим бомбардиром турніру з 14 голами у 7 матчах став ще один легіонер «Вибора» - білорус Ігор Бриштель.

Також відзначимо, що одними з ключових гравців дніпропетровського клубу є футболісти збірної України, яка нещодавно проводила збір в Угорщині - Олександр Корнійчук, Андрій Черевко, Анатолій Рябко, Андрій Неруш, Володимир Гладченко та Костянтин Андрєєв.

Медіа