Едуард Панарін: «Змагальну трасу Баку випробуємо завтра»
09 Червня 2015 Поділитися
Едуард Панарін: «Змагальну трасу Баку випробуємо завтра»

Українські триатлоністи першими серед наших спортсменів прибули до Баку. З 1 червня на Олімпійській базі Азербайджану тривають передзмагальні збори нашої збірної, яка готується до участі в перших Європейських іграх.

«Зараз команда проходить завершальний етап підготовки, тривають останні приготування до відповідального старту. Готуємось на Олімпійській базі Азербайджану, разом з нами проходять підготовку і господарі змагань», - розповів прес-службі НОК головний тренер збірної України з триатлону Едуард Панарін.

«Останні дні був сильний вітер, який вносив корективи в тренування, доводилось бути дуже обережними. Загалом умови дуже зручні. Басейн знаходиться в 20 метрах. Змагальну трасу випробувати повноцінно поки що не вдалось. Вона закрита і буде доступною лише з завтрашнього дня. До речі, завтра ж команда планує перебратися до Селища атлетів. Також вночі до Баку прилетить Юлія Єлістратова, яка готувалася за індивідуальною програмою. Настрій у команди бойовий. Готуємось показати свої найкращі результати», - відзначив головний тренер. 

Медіа