Олег Верняєв: «На Європейських іграх будемо змагатись за новою системою»
10 Червня 2015 Поділитися
Олег Верняєв: «На Європейських іграх будемо змагатись за новою системою»

Одним із перших серед українських спортсменів до Баку для участі в Європейських іграх прибув чемпіон світу та Європи зі спортивної гімнастики Олег Верняєв.

«Настрій нормальний, переліт також був непоганий. Зараз проходимо адаптацію і розпочинаємо тренування. Змагання стартують вже 14 червня», - розповів прес-службі НОК найкращий спортсмен України 2014 року.

«Склад учасників буде потужним і представницьким. Очікується близько 80% гімнастичної еліти Європи. Змагання відбуватимуться за новою системою. Так до фіналу багатоборства потраплять лише 18 гімнастів замість звичних 24, причому це може бути лише один представник від країни. В фіналах окремих видів виступатимуть лише 6 найкращих спортсменів за підсумками кваліфікації на відміну від традиційних 8 - і теж від кожної країни максимум один представник», - відзначив лідер збірної України.

Безперечно, за Олега Верняєва вболіватиме вся Україна, однак наш гімнаст не залишиться і без персональної підтримки. «До Баку приїдуть мої батьки, які останнім часом не пропускають жодного мого виступу. Будуть підтримувати мене на трибунах», - додав чинний чемпіон світу та Європи. 

Медіа