Зірки спорту збирали кошти для дітей із зони АТО
11 Червня 2015 Поділитися
Зірки спорту збирали кошти для дітей із зони АТО

На початку червня, за сприяння Національного олімпійського комітету України, у розважальному комплексі «D’lux», відбулася благодійна вечірка «Зірки спорту за пультом-2».

Олімпійські чемпіонки з біатлону Олена Підгрушна, Юлія Джима, з важкої боротьби Олексій Торохтій та вільної боротьби Ірина Мерлені вперше стали за dj-пульт задля допомоги дітям із зони АТО

Організатори заходу «Зірки спорту за пультом-2» виступив Ротарі клуб «Київ-Софія».

Усі кошти збиралися для дитячого будинку сімейного типу «Дом Добра», що знаходиться у Черкаській області (Жашківський р-н, с. Сорокотяги). Саме в такому домі проживатимуть 25 дітей, переселених із зони АТО вже найближчим часом.

Дитячий будинок сімейного типу «Дом Добра» спільно з громадською організацією «Миротворець» створила багатодітна мама Тетяна Горозія. Ціна її натхнення була занадто висока: після важкої автокатастрофи, жінка вирішила допомагати тим, хто цього потребує.

Під час заходу відбувся благодійний аукціон, де лотами були спеціально виготовлені до події футболки з фотографіями учасників проекту, спортивна атрибутика, яка насадна НОК України. Всього вдалося зібрати 32 150 грн, які передано на виготовлення меблів першої необхідності для Дому добра. Це ліжечка для дітей та столи.

Під час благодійного вечора Роман Вірастюк подарував гостям свою пісню, також на вечорі виступили багатоголосий київський колектив «Voc_OUT» та співачка з Донецька Катерина Низькопоклонна. Звуками саксофону, скрипки та гітари гостей на вході зустрічав джазовий гурт «Cafe Noir».  

Перша подібна вечірка «Зірки спорту за пультом» відбулась у березні 2011 року. Зібрані кошти були спрямовані на медичне обладнання однієї з сільських лікарень Київської області.

Медіа