- НОК України
- Новини
-
Олімпійські змагання
- Олімпійські ігри
- Юнацькі Олімпійські ігри
- Європейські ігри
- Всесвітні пляжні ігри
- Європейські юнацькі олімпійські фестивалі
- Виступи українців на Олімпійських іграх
- Виступи українців на Юнацьких Олімпійських іграх
- Виступи українців на Європейських іграх
- Виступи українців на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях
- Доброчесність спорту
«В Україні дуже багато чемпіонів. Приємно, що прапороносцем обрали саме мене. Це висока довіра і велика честь», - прокоментував прес-службі НОК своє обрання прапороносцем України на параді-відкриття перших Європейських ігор Олімпійський чемпіон зі стрільби із лука Віктор Рубан.
«Раніше доводилося виносити прапор України на відкритті чемпіонату світу, але ж це змагання зовсім іншого рівня, тим більше перші, історичні. Чесно кажучи, коли запропонували, не відразу й повірив. Але подумав, що тепер точно моя сім’я побачить мене по телевізору», - посміхається Віктор.
«Дуже хочеться гарно виступити на змаганнях, показати високий результат. І хоча відсутні законодавці мод – азіати, все одно сильних суперників вистачає. Це і німці, італійці, іспанці, голландці», - відзначив Олімпійський чемпіон.