Дивимося І Європейські ігри на українському телебаченні!
12 Червня 2015 Поділитися
Дивимося І Європейські ігри на українському телебаченні!

Сьогодні, 12 червня, в азербайджанській столиці стартують перші в історії Європейські ігри.

Як ми повідомляли раніше, завдяки співпраці Національного олімпійського комітету України та Національної телекомпанії України наші глядачі зможуть стежити за перебігом спортивних подій в Баку на телеканалі UΛ:Перший.

Телевізійні трансляції стартують сьогодні з Церемонії відкриття – о 18:55.

Відзначимо, в ефірі UΛ:Першого Церемонії відкриття Європейських ігор передуватиме спеціальний випуск програми «Спорт», який вийде о 18:35.

Спортивні журналісти телеканалу розкажуть, як готуються до відповідального старту українські атлети, та покажуть, де і як живуть наші спортсмени.

Про останні новини зі стану української команди прямо з Баку розкажуть президент НОК України Сергій Бубка та шеф Місії української збірної Анна Сорокіна.

Загалом UΛ:Перший покаже понад сто годин Європейських ігор.

Нагадаємо, в Баку Україну представлятимуть 243 атлети. З повним списком наших спортсменів можна познайомитися за цим посиланням: http://noc-ukr.org/olympic/european-games/baku-2015/team-ukraine/.

Відзначимо, окрім самих трансляцій із Баку в ефірі UΛ:Першого спортивні журналісти підсумовуватимуть кожен змагальний день і розповідатимуть про найцікавіше у «Щоденниках Європейських ігор».

Вони виходитимуть щодня з 12 по 29 червня о 21:35.

Останнє в медіа