Перші історичні Європейські ігри в Баку відкрито!
12 Червня 2015 Поділитися

Яскравою, ефектною та грандіозною церемонією відкриття відкрились в Баку перші в історії Європейські ігри, які зібрали понад 6 тисяч атлетів з усіх 50 країн Старого Світу.

Як і обіцяли організатори, цікавинок та сюрпризів було чимало. Кожен, хто цього вечора став свідком чудової феєрії, що відбувалась на Олімпійському стадіоні столиці Ігор, зміг на власні очі у цьому переконатись.

В цілому, урочиста подія відбулася під знаком вдалого поєднання безцінної давнини та сучасного модерну.

Вражаюче свято втілило в собі справжні традиції азербайджанської культури з усією своєю красою та яскравістю, продемонструвавши усім учасникам та гостям історичної події неймовірне та вражаюче шоу за участю понад 2 тисяч учасників.
Справжнім сюрпризом для усіх стала поява відомої світової зірки Леді Гага, яка подарувала приємний музичний презент найкращим спортсменам Старого Світу.  

Наприкінці церемонії спортивна столиця І Європейських ігор сміливо підтвердила свою другу назву – «Місто вогнів», подарувавши глядачам неймовірне свято вогню.

Особливою й дуже очікуваною частиною церемонії урочистого відкриття є парад команд-учасниць. Україна з нетерпінням очікувала виходу своєї збірної. Наша команда  з'явилася на стадіоні в яскравій та стильній формі, виготовленій у співпраці Національного олімпійського комітету з компанією РЕAK Sport й розробленій відомим українським дизайнером Андре Таном. На чолі колони з прапором України крокував Олімпійський чемпіон зі стрільби із лука Віктор Рубан, за ним слідували наші спортсмени і тренери.

На трибунах стадіону Баку команду вітали президент НОК України Сергій Бубка і Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Офіційні промови виголошені, прапор майорить на флагштоці, вогонь Ігор запалено, історичний спортивний форум урочисто відкрито!

На кожного з нас чекає 17 днів незабутніх емоцій, і, віримо, яскравих звершень і блискучих перемог українських спортсменів.

Слідкуйте за оперативними та ексклюзивними новинами про виступи збірної України на Європейських іграх в Баку на:

www.noc-ukr.org

https://www.facebook.com/olympicua

http://vk.com/olympicua

https://plus.google.com/+OlympicUA

https://www.youtube.com/user/ukrnoc

Телетрансляція Європейських ігор на UΛ:Перший.

Віримо в нашу команду та вболіваємо за українців!

Медіа