Наш борець греко-римського стилю Дімітрій Тімченко - у півфіналі І Європейських ігор
13 Червня 2015 Поділитися
Наш борець греко-римського стилю Дімітрій Тімченко - у півфіналі І Європейських ігор

В Баку у боротьбу за нагороди перших в історії Європейських ігор вступили представники греко-римської боротьби, які вже сьогодні розігрують чотири комплекти медалей.

Серед українських спортсменів поки що найкращий результат у нашого Дімітрія Тімченко, який виступає в ваговій категорії 98 кг. Він потрапив у півфінал, де зустрінеться з білорусом Тимофієм Дейниченком.

На шляху до цього раунду українець здобув перемогу над суперником з Греції Лаократісом Кесідісом та був сильніший за француза Мелоніна Ноумонві.

У ваговій категорії 71 кг наш Микола Савченко в 1/8 фіналу здобув яскраву перемогу, подолавши за 47 секунд представника Польщі Даніеля Рутковського, але в чвертьфіналі український борець поступився болгарину Свілену Костадінову.

Наш борець Дмитро Косенок (59 кг) в кваліфікаційному раунді програв білоруському спортсмену Сослану Даурову, а Олександр Шишман в 1/8 фіналу - росіянину Євгенію Салеєву.

Наразі в Баку тривають півфінальні змагання греко-римлян, попереду втішні сутички та фінали, тож, тримаємо кулаки за Україну!

Медіа