Українські спортсмени завітали до Посольства України в Азербайджанській Республіці
17 Червня 2015 Поділитися
Українські спортсмени завітали до Посольства України в Азербайджанській Республіці

Сьогодні в Посольстві України в Азербайджанській Республіці відбулася тепла зустріч українських атлетів, які представляють нашу країну на І Європейських іграх в Баку, з Послом Олександром Міщенком.

У складі українських гостей  були,зокрема, медалісти І Європейських ігор: борчині Аліна Махиня, Юлія Ткач, Тетяна Лавренчук та спортивний гімнаст Микита Єрмак, а також тренери збірної України.

Пан Посол привітав українських атлетів з прекрасними здобутками на перших в історії Європейських іграх.

«Ми завжди радіємо перемогам України. Постійно вболіваємо за вас та підтримуємо. В Баку кожен з вас виконує особливу функцію, адже вам випала велика честь представляти рідну країну на турнірі найсильніших атлетів Континенту. Хочу побажати вам продовження успішних виступів на Європейських іграх та нових звершень», - сказав пан Міщенко.

Він також відзначив гарну спортивну екіпіровку української команди, в якій наші спортсмени на Церемонії відкриття та впродовж усіх змаганнях виглядають стильно та яскраво.

Від імені української команди шеф місії нашої команди в Баку Анна Сорокіна подякувала пану Послу та азербайджанській стороні за теплий прийом та гостинність.

«У нас єдина та дружня команда, яка робить та буде продовжувати робити усе, щоб якомога частіше на спортивних аренах І Європейських ігор звучав український гімн та майорів національний прапор нашої країни. Ще раз дякуємо вам за підтримку. Будемо намагатися радувати вас своїми успіхами й надалі», - відзначила вона.

Наприкінці зустрічі українські спортсмени вручили пану Послу набір спортивної екіпіровки, посвятивши його в члени збірної України.

Медіа