Уславлені олімпійці Миколаївщини завітали на Олімпійський день
22 Червня 2015 Поділитися
Уславлені олімпійці Миколаївщини завітали на Олімпійський день

21 червня у дитячому оздоровчому центрі «Орлятко», що у селі Рибаківка Миколаївської області, відбувся захід «Спортивна дитина, здорова країна — свято для дітей та молоді Миколаївщини», присвячений Міжнародному Олімпійському дню.

Організатори заходу — Миколаївський обласний благодійний фонд «Індиго», Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва, під патронатом комісії «Жінки та спорт» НОК України, за підтримки департаменту освіти, науки та молоді облдержадміністрації та профспілкового комітету прокуратури Миколаївської області.

Свято розпочалося вітальним словом господаря — директора центру «Орлятко» Олексія Магельова і тривало цілий день. Звучав гімн України, було винесено державний прапор — все, як на справжніх змаганнях.

Дев’ять команд вели боротьбу у веселих естафетах, які проводили відомі спортсмени Миколаївщини: призерка Олімпійських ігор з легкої атлетики, голва комісії «Жінки та спорт» Інга Бабакова — заслужений майстер спорту, чемпіонка світу, бронзовий; призер чемпіонату світу, учасник Олімпійських ігор з боксу Олег Машкін; призер кубку світу з боксу Віталій Волков; дворазовий чемпіон СНД з кікбоксингу Роман Чхеідзе.

Суддею змагань був президент Федерації легкої атлетики Миколаївської області, директор МСДЮШОР з легкої атлетики Анатолій Бугайов. Конкурс плакатного малюнку провела голова правління Миколаївського обласного благодійного фонду «Індиго» Ольга Криницька. Віра Марущак, член Національних спілок письменників та журналістів України, співробітник обласної бібліотеки для юнацтва, провела для дітей спортивну вікторину.

Закриття фестивалю проходило в теплій, дружній атмосфері: вихованці оздоровчого центру «Орлятко» виконали для шанованих гостей танцювальний номер.

Голова профспілкового комітету прокуратури Миколаївської області Василь Кошурко привітав дітей і побажав їм гарного відпочинку та спортивної наснаги.

Усіх учасників і переможців змагань було нагороджено медалями, дипломами та призами. 

Останнє в медіа