Черкащани-учасники І Європейських ігор отримали премії та відзнаки
26 Червня 2015 Поділитися
Черкащани-учасники І Європейських ігор отримали премії та відзнаки

П’ятеро спортсменів-черкащан, які захищали честь України на перших Європейських іграх: Сергій Куліш (кульова стрільба), Олексій Сюткін (триатлон), Ярослав Жмуденко (настільний теніс), Юрій Швайко (спортивна аеробіка) та Анастасія Ісаєнко (спортивна аеробіка) отримали подяки на грошові винагороди.

Одразу після повернення додому спортсмени з рук міського голови Черкас Сергія Одарича отримали грамоти та сертифікати на суму три тисячі гривень на придбання спортивного інвентарю.

«До Національної збірної команди України на іграх в Баку входять 243 чоловіки. Черкащину представляли п’ять найкращих спортсменів з різних видів спорту. Так, нам не вдалося отримати медалі, але те, що атлети потрапили на ці європейські змагання вже є перемогою, оскільки кожен з них здобув персональну ліцензію і виборов право на участь у змаганнях. Я вдячний, що незважаючи на важкі часи в країні, ви продовжуєте тренуватись і працювати на благо держави. Кожен з присутніх тут, кожен на своєму місці готовий працювати, щоб ви підвищували свої результати і Україна перемагала у спорті і ставала найкращою країною в світі, - зазначив голова обласного відділення Національного олімпійського комітету України, президент Федерації триатлону України, депутат міськради Андрій Більда».

Грошові премії спортсменам були вручені і від народного депутата Владислава Голуба.

Спортсмени подякували за увагу і поділились своїми враженнями від історичних Ігор в Баку.

«Побувала вперше на змаганнях такого високого рівня і була вражена їхньою організацією, - розповідає учасниця Європейський ігор Анастасія Ісаєнко. – Я отримала значний досвід, бо мала можливість виступати поруч з олімпійськими чемпіонами, разом з ними тренуватися. У нас в країні, на жаль, на сьогодні немає навіть «правильних» умов для проведення тренувань. Тому й результат міг бути вищим. Ми дуже вдячні всім, хто за нас вболівав у Баку, і приємно, що і зараз про нас не забувають. Чудово, коли твоя робота не лишається непоміченою».

 

Медіа