Пішов з життя Олімпійський чемпіон Петро Король
03 Липня 2015 Поділитися
Пішов з життя Олімпійський чемпіон Петро Король

2 липня 2015 року на 74-му році життя після важкої хвороби помер Олімпійський чемпіон, знаменитий важкоатлет, Заслужений майстер спорту Петро Кіндратович Король.

За свою 25 річну спортивну кар'єру Петро Кіндратович здобув низку видатних перемог, зокрема став чемпіоном Ігор ХХI Олімпіади 1976 року в Монреалі; триразовим чемпіоном світу (1974, 1975, 1976), чемпіоном Європи (1973); встановив 12 світових рекордів.

У йо­го ак­ти­ві є ре­кор­ди, що за­ли­ши­ли­ся неподоланими в Ук­ра­ї­ні й до­те­пер.

Після завершення своєї спортивної кар'єри працював тренером-інструктором в обласній організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України.

Прощання з Петром Королем відбудеться у п'ятницю, 3 липня в Палаці спорту «Динамо» (м. Львів, вул. Вітовського, 53) з 13.00 до 15.00 год.

Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка від імені усієї Олімпійської родини висловив щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам Петра Короля, наголосивши, що Петро Кіндратович був яскравою особистістю, видатним спортсменом та справжнім героєм, пам'ять про якого надовго залишиться в серцях та думках спортивної громадськості.

Медіа