Сергій Бубка взяв участь у відкритті нового сучасного спортклубу у Хмельницькому
03 Липня 2015 Поділитися
Сергій Бубка взяв участь  у відкритті нового сучасного спортклубу у Хмельницькому

У місті Хмельницький відбулося урочисте відкриття нового сучасного спортивного клубу «Епіцентр».

Участь в заході взяли президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, президент національної Федерації важкої атлетики Олександр Герега, керівництво міста та області.

Також на урочисту подію завітали Олімпійські медалісти з важкої атлетики: Олексій Торохтій, Наталія Скакун, чемпіони Європи Юлія Каліна, Юлія Паратова та Олег Прошак.

«Мені дуже приємно, що за останній час ми вже вдруге зустрічаємося з такого гарного приводу, адже у жовтні 2014 року відбулося відкриття спортклубу «Епіцентр» у м. Городок тут, на Хмельниччині. Дійсно, відкриття нових спортивних споруд в нашій країні - це важливий крок для розвитку спорту і виховання здорової нації», - сказав під час заходу президент НОК України.

Відзначимо, що новий спортивний комплекс площею близько 1000 кв.м має найбільший в Україні зал з важкої атлетики, який налічує шістнадцять стаціонарних та один загальний поміст. Спортивна споруда стане основою центру олімпійської підготовки українських спортсменів.

Сергій Бубка щиро подякував за вагомий внесок у розвиток українського спорту, популяризації важкої атлетики у нашій країні, вихованні нових чемпіонів президенту Федерації важкої атлетики Олександру Герезі, який в цей непростий час залишається соціально відповідальною людиною, сприяючи й будівництву сучасних спортивних споруд.

Президент НОК України висловив також вдячність місцевій владі за підтримку розвитку спорту, відзначивши, що Хмельниччина має славні олімпійські традиції, які обов'язково повинні тільки примножуватись та збагачуватись.
 

Медіа