Діти Луганщини відправились до Міжнародного юнацького олімпійського табору
13 Липня 2015 Поділитися
Діти Луганщини відправились до Міжнародного юнацького олімпійського табору

За підтримки Національного олімпійського комітету України переможці обласного фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» учні загальноосвітньої школи №2 з Кремінної, що на Луганщині, стали учасниками Міжнародного юнацького олімпійського табору в Словаччині.

Перед тим як відправитись до табору, діти завітали до Києва, де могли ознайомитись з культурно-історичними пам’ятками столиці та відвідати Олімпійський дім. Вже в офісі Національного олімпійського комітету голова Луганського обласного відділення Микола Кравченко, начальник міжнародного відділу НОК Неля Дем’янець вручили дітям олімпійські сувеніри й подарунки та побажали вдалої і цікавої подорожі.
 

В свою чергу учасники Міжнародного юнацького олімпійського табору подарували господарям невеличкий виступ, з яким представлятимуть у Словаччині свій регіон та олімпійську Україну.

Нагадаємо, що протягом тижня у Словаччині разом з українцями навчатимуться та відпочиватимуть представники Чехії, Польщі, Угорщини та господарі табору.

На дітей чекатимуть різноманітні освітньо-спортивна та культурно-екскурсійна програми, зустріч з олімпійцями Словаччини, спортивні конкурси, вікторини тощо.

Медіа