Олімпійський вогонь прибув до столиці XIII літнього ЄЮОФ
20 Липня 2015 Поділитися
Олімпійський вогонь прибув до столиці  XIII літнього ЄЮОФ

Олімпійський вогонь XIII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ) 2015 року прибув до Тбілісі.

До цього, протягом двох місяців, вогонь мандрував 67 містами і районними центрами Грузії.

На площу Європи вогонь ЄЮОФ доставили за допомогою спеціального ескорту. Після вітального звернення мера міста Давида Нармані, група факелоносців до якої входили колишній баскетболіст збірної Грузії Анатолій Бойса, чемпіон Європи та світу, Європейських ігор в Баку з дзюдо Автанділ Чрікішвілі, відомий спортивний коментатор 71-річний Джамлет Хухашвілі, пронесли його через центр грузинської столиці до площі Свободи. Там до присутніх звернувся прем’єр-міністр країни Іраклій Гарібашвілі, привітавши їх з важливою подією для всієї країни, після чого відбувся святковий концерт.

Упродовж тижня вогонь буде виставлений у спеціальній лампі на площі Свободи. 26 липня пройде ще одна естафета - з площі Свободи Олімпійський вогонь доставлять на стадіон ім. Михайла Месхі, де і відбудеться урочиста церемонія відкриття XIII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю.

Нагадаємо, що Фестиваль пройде у Тбілісі з 26 липня по 1 серпня. У ньому візьмуть участь понад 3400 спортсменів віком від 14 до 18 років з 50 країн континенту.

Україну представлятимуть 48 атлетів, які боротимуться за нагороди у 5 видах спорту – велоспорті, дзюдо, плаванні, легкій атлетиці та спортивній гімнастиці.

Медіа