У Тбілісі відкрили Олімпійське селище
20 Липня 2015 Поділитися
У Тбілісі відкрили Олімпійське селище

Сьогодні, 20 липня, у Тбілісі (Грузія) відбулась урочиста церемонія відкриття Олімпійського селища XIII літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ).

За оцінками Координаційної комісії Європейських Олімпійських Комітетів воно є одне із найбільш показових і зведених за сучасними стандартами в історію Олімпійських селищ.

Саме селище розташоване неподалік Тбіліського моря і складається з нових 9 блоків з одно-, двох- та трьохмісними номерами, які оснащені всім необхідним для комфортабельного проживання та відпочинку.

На території селища розташовані фітнес-центр, басейн, спортивні площадки, їдальня тощо. Під час Фестивалю там щодня проводитимуться різноманітні заходи.

Мером Селища став відомий грузинський футболіст Леван Кобіашвілі.

Нагадаємо, що XIII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль буде проведений у Тбілісі з 26 липня по 1 серпня поточного року. Понад 3400 атлетів з 50 країн світу вестимуть боротьбу за нагороди у 9 видах спорту – дзюдо, тенісі, спортивній гімнастиці, велоспорті, легкій атлетиці, плаванні, волейболі, гандболі та баскетболі.

Медіа