Діти з Луганщини у захваті повернулись з Міжнародного юнацького олімпійського табору
20 Липня 2015 Поділитися
Діти з Луганщини у захваті повернулись з Міжнародного юнацького олімпійського табору

Переможці обласного фіналу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» учні загальноосвітньої школи №2 з Кремінної, що на Луганщині, повернулись зі Словаччини з Міжнародного юнацького олімпійського табору.

Реалізація такого проекту стала можливою завдяки підтримці Національного олімпійського комітету України.

Протягом тижня діти мали можливість познайомитись та потоваришувати зі своїми однолітками з Чехії, Польщі, Угорщини, Словаччини та презентувати їм олімпійську Україну.

На них чекала насичена і різноманітні освітньо-спортивна та культурно-екскурсійна програми, зустріч з олімпійцями Словаччини, спортивні конкурси тощо.

Вони взяли участь у великій олімпійській вікторині, здійснили декілька походів у гори і до озера, відвідали музей лижного спорту, а також дізналися багато цікавого і корисного про спорт і олімпійський рух зокрема.
 

Вже по поверненню до Києва учні Кремінної поділилися своїми позитивними емоціями, всі відзначили важливість таких акцій, які об’єднують дітей з різних країн навколо ідей олімпізму, ідей миру та гуманізму. Ця поїздка надовго запам’ятається їм як яскрава сторінка життя.

Перед від’їздом додому діти відвідали столичний зоопарк, «Олімпійський навчально-спортивний центр» (Конча-Заспа) та «Макдональдз».

 

Медіа