В Олімпійському домі вшанували героїв спортивного червня
23 Липня 2015 Поділитися

Сьогодні в Олімпійському домі свої заслужені нагороди Національного олімпійського комітету України – грошові премії, дипломи та пам’ятну статуетку отримали найкращий спортсмен червня спортивний гімнаст Олег Верняєв та його особистий наставник Геннадій Сартинський, який відповідно визнаний найкращим тренером першого літнього місяця.

Разом з тим, президент НОК Сергій Бубка вручив медалістам Європейських ігор в Баку зі спортивної гімнастики Олегу Верняєву та Ігорю Радівілову, їх наставникам Геннадію Сартинському та В'ячеславу Лаврухіну сучасні гаджети офіційного спонсора НОК, компанії «Самсунг». Тренери також отримали почесні грамоти та знак «За внесок в олімпійський рух».

На перших в історії Європейських іграх лідер збірної України зі спортивної гімнастики Олег Верняєв в черговий раз продовжив підкорення спортивних вершин.

В Баку він приніс рідній країні дві медалі найвищого ґатунку та став володарем срібної нагороди.

Олегу не було рівних у багатоборстві та в опорному стрибку. Разом з партнерами по збірній Ігорем Радівіловим та Микитою Єрмаком він посів другу сходинку на п'єдесталі пошани в командній першості.

«Дуже приємно, що славні традиції української школи гімнастики, започатковані легендарними Ларисою Латиніною, Борисом Шахліним, Віктором Чукаріним та продовжені Рустамом Шаріповим, Лілією Подкопаєвою та Валерієм Гончаровим, збагачуються нинішнім поколінням гімнастів», - наголосив Сергій Бубка.

«Не перестаю захоплюватися та пишатися не тільки успіхами Олега Верняєва та Геннадія Сартинського, а й їх безмежною самовідданістю улюбленій справі. До кожного старту цей талановитий атлет та висококласний тренер підходять з максимальними завданнями. Вони завжди налаштовані тільки на перемогу. Як наслідок – висока майстерність, феноменальні результати, стабільність виступів Олега на міжнародній арені» - сказав під час нагородження президент НОК України Сергій Бубка.

Керманич НОК України подякував Геннадію Сартинському, відзначивши, що без висококваліфікованих тренерів неможлива поява спортсмена високого рівня.

«Олегу дуже пощастило мати такого тренера. Ми часто спілкуємося з Геннадієм Людвиговичем, він дуже хороша, талановита людина, справжній професіонал. Завдяки йому Олег так майстерно удосконалюється, додає з кожним днем», - додав президент НОК.

Він побажав гімнастичній збірній Україні впевнено крокувати до вдалого виступу у Ріо-де-Жанейро, додавши, що зі свого боку Національний олімпійський комітет України й надалі продовжуватиме підтримувати їх як морально, так і фінансово.

Сергій Бубка підкреслив, що НОК вирішив питання щодо придбання нового гімнастичного килиму, який вже найближчим часом буде доставлений у Київ. Разом з тим, Олімпійський комітет виплачує щомісячну стипендію по програмі підготовки до Олімпіади в Ріо-де-Жанейро у розмірі 300 доларів США – виплата таких стипендій триватиме до самого початку Олімпійських ігор.

Лауреати спортивного червня подякували Сергію Бубці та усій команді Олімпійського комітету за постійну підтримку та допомогу, відзначивши, що завжди відчувають її та вона надихає їх на нові й нові перемоги.

Нагадаємо, що для Олега Верняєва це вже шосте подібне високе визнання Національного олімпійського комітету України. Раніше він отримував це звання у листопаді-2012, травні, жовтні та листопаді 2014 року та в квітні-2015.
 

Медіа