НОК України закликав суб’єкти олімпійського руху долучитися до заходів по збереженню навколишнього середовища
24 Липня 2015 Поділитися
НОК України закликав суб’єкти олімпійського руху долучитися до заходів по збереженню навколишнього середовища

Національний олімпійський комітет України на чолі з Сергієм Бубкою продовжує приділяти велику увагу питанням захисту навколишнього середовища.

Слідуючи сучасним технологіям, Олімпійський комітет у своїй діяльності впроваджує низку заходів для збереження навколишнього середовища.

Одним із таких кроків стало встановлення в Олімпійському домі спеціального баку для безпечної утилізації батарейок, завдяки якій кожен працівник організації, а разом з тим і усі відвідувачі Олімпійського дому мають можливість зробити свій внесок у покращення навколишнього середовища.

Також найближчим часом Національним олімпійським комітетом в офісі планується впровадження технології Green printing, який включає в себе пріоритетність електронного документообороту, двосторонній друк, друк на чернетках тощо.

НОК України також звернувся до суб'єктів олімпійського руху - національних федерацій, обласних осередків, фізично-спортивних товариств з закликом долучитися до цієї ініціативи, спрямованої на збереження й турботу про навколишнє середовище.

Медіа