Юнацька збірна України відправилась на Олімпійський фестиваль
25 Липня 2015 Поділитися

Сьогодні, 25 липня, збірна команда України відлітає до грузинського Тбілісі на XIII літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ).

Побажати вдалих стартів та щасливої дороги спортсменам прийшли віце-президент Національного олімпійського комітету, Олімпійський чемпіон Валерій Борзов, заступник Міністра молоді та спорту Микола Мовчан, представник компанії «PEAK» Влад Клочан, голова Комісії атлетів НОК України, призерка Олімпійських ігор Олена Говорова, новоспечений чемпіон I Європейських ігор в Баку Андрій Хлопцов та інші почесні гості.

«Фестиваль - це дуже цікава форма змагань, адже він включає в себе не лише спорт, а й спілкування, культурну програму. Щиро зичу нашим атлетам успіху та перемог. Чекаємо гарних приводів для ще більш теплої зустрічі після закінчення змагань», - сказав на зустрічі Валерій Борзов.

Микола Мовчан підкреслив: «Нам дуже приємно, що українські спортсмени відправляються на цей престижних спортивний форум у Тбілісі. Грузія – наша дружня країна. Тож бажаємо нашим юним атлетам вдачі та успіху».

Влад Клочан також побажав українцям успіху, сили спортивного духу та впевненості.

Від імені спортсменів натхнення учасникам Фестивалю побажав директор департаменту олімпійських видів спорту Міністерства молоді та спорту України, у минулому капітан збірної України з легкої атлетики Роман Вірастюк, подарувавши всім присутнім олімпійський вірш.

Вже стало доброю традицією проводжаючи атлетів на змагання, передавати прапор України від олімпійців, які вже мають у своєму активі медалі найпрестижніших змагань, юним спортсменам, які роблять свої перші кроки на олімпійських стартах.

Призерка Олімпійський ігор з легкої атлетики, голова Комісії атлетів НОК України Олена Говорова разом з медалістом XII літнього ЄЮОФ-2013, чемпіоном I Європейських ігор в Баку з плавання Андрієм Хлопцовим вручили синьо-жовтий стяг бронзовому призеру чемпіонату Європи серед юніорів зі спортивної гімнастики Едуарду Єрмакову та багаторазовій чемпіонці України з легкої атлетики серед юнаків Анастасії Колотій.

Фотографування на згадку стало фінальним акордом теплої зустрічі, після чого спортсмени відправились в аеропорт.

 

Довідково.

Європейський юнацький олімпійський фестиваль – це гарна школа для майбутніх перемог. У різні роки участь у літніх Фестивалях брали – чотириразова Олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова, бронзова призерка Ігор з легкої атлетики Єлизавета Бризгіна, чемпіон світу та Європи, призер історичних Ігор в Баку-2015 з дзюдо Георгій Зантарая.

Вже завтра у Тбілісі відбудеться урочиста церемонія відкриття змагань, а з понеділка, 27 липня, українці, разом зі своїми однолітками з усього континенту, розпочнуть боротьбу за нагороди престижного спортивного форуму.

Слідкуйте за спортивними баталіями з XIII Європейського юнацького олімпійського фестивалю на офіційному сайті НОК України та у наших соціальних мережах.

Вболіваємо за наших разом!

Медіа