Юнацька олімпійська збірна України вже у Тбілісі
25 Липня 2015 Поділитися
Юнацька олімпійська збірна України вже у Тбілісі

Юнацька олімпійська збірна України, здійснивши переліт за маршрутом Київ-Тбілісі, прибула до столиці XIII Європейського юнацького Олімпійського фестивалю (ЄЮОФ).

Разом з нашою збірною до міста прилетіла і команда Португалії. Нетривалий переїзд з аеропорту до новозбудованого району «Новий Тбілісі» - і спортсмени вже опинились в Олімпійському селищі.

 

48 українців розмістились у комфортабельних блочних номерах з усіма зручностями. Сусідами наших спортсменів є збірна команда Болгарії.

 

Вже сьогодні ввечері шеф місії української команди на XIII літньому ЄЮОФ, призерка Олімпійських ігор Олена Пахольчик провела організаційні збори, ознайомила тренерський штат з розкладом тренувань і роздала кожному учаснику Фестивалю акредитацію.

Вже завтра у юних олімпійців у першій половині дня пройдуть тренування, а ввечері відбудеться урочиста церемонія відкриття.

 

Слідкуйте за всіма новинами з олімпійського Тбілісі на офіційному сайті Національного олімпійського комітету та у групах НОК України /Олімпійська команда в соціальних мережах.

Медіа