НОК України та Естонії підписали меморандум про співробітництво
27 Липня 2015 Поділитися
НОК України та Естонії підписали меморандум про співробітництво

У Тбілісі напередодні старту ХІІІ літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю (ЄЮОФ) президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та керманич Національного олімпійського комітету Естонії Нейнар Селі підписали меморандум взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері спорту між організаціями.

Підписання документу відбулося в присутності гостей XIII Фестивалю, а саме, представників Ізраїлю, Вірменії, Словенії, Норвегії, Латвії, Болгарії, Албанії, Македонії, Греції, Об'єднаних Арабських Еміратів, Пакистану, Камеруну, Судану та Сінгапуру.

«Впевнений, що наша ініціатива підписання меморандуму про взаєморозуміння під час важливого престижного спортивного форуму буде у майбутньому підтримана нашими колегами з інших країн світу. Підписуючи цей документ ми відкриваємо шлях до співпраці не лише Олімпійських комітетів, а й федерацій, навчальних закладів, Олімпійських академій. Вірю, наша конструктивна, спільна робота та взаєморозуміння сприятимуть розвитку спорту, вихованню нових чемпіонів та здорової молоді», - сказав президент НОК України Сергій Бубка.

Нейнар Селі відзначив: «Ми дуже вдячні Сергію Бубці за прекрасну ідею щодо підписання договору в присутності керівництва спорту різних країн світу. Ми готові до співпраці у різних напрямках, адже спорт це не лише спільне святкування успіху, а й регулярна підтримка та допомога».

Відзначимо, що відповідно до документу Олімпійські комітети зміцнять спортивні відносини між двома країнами, обмінюватимуться знаннями та дослідженнями в галузі спорту, медицини, фізичного виховання, а також досвідом в організації спортивних заходів.

В рамках даної угоди відбуватиметься обмін спортивними делегаціями, залучення атлетів, тренерів та спортивних фахівців фахівцями до участі в тренувальних зборах та змаганнях з різних видів спорту на територіях обох країн. Також планується взаємодіяти за різними програмами, зокрема, спорт для всіх, спортивна медицина, антидопінгова діяльність.
 

Медіа