У Рівному знову змагалися сильні духом
28 Липня 2015 Поділитися
У Рівному знову змагалися сильні духом

В останню неділю липня у Рівному відбувся ХХVIII традиційний легкоатлетичний пробіг «Сильні духом - 2015».

Змагання були організовані клубом любителів бігу та ходьби «На старт!» та комунальним закладом «Обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради за сприяння управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації та відділення Національного олімпійського комітету в Рівненській області.

Оскільки метою заходу є пропаганда серед широких верств громадян здорового способу життя, популяризація руху спорту для всіх, то участь у ньому могли взяти люди різних вікових категорій. Учасники пробігу змагалися на дистанціях 2,5; 5; 10 кілометрів та півмарафоні (21 км.).

Крім любителів бігу Рівненщини на старт вийшли спортсмени-аматори з Волині, Львівщини та Хмельниччини. Долучилися до них й легкоатлети з Білорусі. Віковий діапазон тих, хто, незважаючи на досить спекотну погоду, спромігся виявити свою силу духу, становив майже 70 років. Наймолодшому учаснику пробігу ледве виповнилося 12 років, найстаршому – 78.

За підсумками змагань визначилися переможці на кожній дистанції в усіх вікових групах. Так, на дистанції 2,5 кілометра, де змагалися юні спортсмени віком до 13 років, кращими були Аліна Коробова та Олександр Романюк з Луцька.

На дистанції 5 кілометрів серед юнаків і дівчат до 18 років перемогли теж лучани – В'ячеслав Панкевич та Ірина Коробова. Серед чоловіків найшвидшими на цій дистанції були: у віковій групі 19-39 років – Іван Хазанюк (Луцький район); у віковій групі 40-59 років - Петро Михальчук (Рівне); у віковій групі 60-69 років – Мирон Остап'як (Львів); у віковій групі 70 + - Богдан Дуліш (смт Мізоч, Здолбунівського району).

Серед жінок 5-кілометрову дистанцію найшвидше здолали: у віковій групі 40-59 років – рівнянка Ірина Козачук; у віковій групі 60-69 років – львів'янка Ольга Марушкевич.

На 10-кілометровій дистанції змагалися чоловіки вікових груп: до 18 років – переміг рівнянин Роман Бондаренко; 19-39 років - Григорій Хомич з Луцька; 40-59 років – Петро Музичук з Рівного; серед найстарших ветеранів перемогу здобув Ігор Лисий з Львівщини. Серед представниць прекрасної статі цю дистанцію взялися долати жінки віком 49-59 років, - перемогла Ольга Лопушевська зі Львова.

Півмарафон бігли чоловіки: 19-39 років – переміг рівнянин Тарас Нагорний; 60-69 та 70 + років,- перемогли представники Львівщини Іван Урущак і Микола Марушкевич.

Всі переможці нагороджені медалями та дипломами КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» і призами відділення НОК України в Рівненській області.

Медіа