«Олімпійське літо» в оздоровчому таборі «Збруч»
28 Липня 2015 Поділитися
«Олімпійське літо» в оздоровчому таборі «Збруч»

Тернопільське обласне відділення Національного олімпійського комітету України завітало до оздоровчого табору «Збруч», який розташований в смт. Скала Подільська на Борщівщині.

Друга зміна табору, яка триває 21 день, з нетерпінням чекала приїзду гостей. Дітки, які не вперше відпочивають у таборі, з задоволенням допомагали розставляти спортивні естафети, робити розмітку, а особливо запитували про нагороди.

Змагання розпочалися з загальної веселої розминки, яку проводять працівники Тернопільського ОЦФЗН «Спорт для всіх» перед початком змагань з дітьми, які відпочивають у ОТ «Збруч».

Веселі естафети та розваги – це завжди можливість позмагатись та спробувати свої сили у різних випробуваннях, яких можливо не було на уроках фізичної культури у школі. Спортивні змагання і цього разу вдались на славу. Діти змагались у естафетах на влучність, технічність, спритність. Змагаючись, діти виховують не тільки фізичні, але й морально-вольові якості, зокрема, волю до перемоги.

Всі учасники змагань отримали нагородну атрибутику від Тернопільського обласного відділення НОК України, Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та ТОВ Видавництва «Школярик».

Медіа