В Олімпійському домі вшанували веслувальників на байдарках і каное
29 Липня 2015 Поділитися
В Олімпійському домі вшанували веслувальників на байдарках і каное

Сьогодні до Олімпійського дому завітали бронзові призерки перших в історії Європейських ігор в Баку з веслування на байдарках і каное Марія Повх та Анастасія Тодорова, а також медалісти молодіжного чемпіонату світу, який нещодавно завершився в португальському місті Монтемор-у-Велью, та їх наставники.

Нагадаємо, на нещодавній світовій першості в Португалії наша молодь здобула 10 нагород, з яких 3 золоті, 4 срібні та 3 бронзові.

Під час зустрічі заступник виконавчого директора Національного олімпійського комітету України Олександр Яковлев наголосив: «Олімпійський комітет завжди слідкує за вашими виступами, хвилюється, вболіває за вас. Ми завжди допомагаємо та підтримуємо вас».

Шеф місії української збірної України на І Європейських іграх-2015 Анна Сорокіна подякувала дівчатам та хлопцям за прекрасні здобутки, побажавши впевнено крокувати до нових олімпійських звершень та перемог.

Зі свого боку медалістки Євроігор-2015 подякували Олімпійському комітету за підтримку. «Ми дуже вдячні за гостинність. За нашими успіхами стоїть важка праця всієї нашої веслувальної родини. Зараз головна мета – здобуття ліцензій на Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро», - сказала Марія Повх.

Нагадаємо, вже 19 серпня в італійському Мілані стартує чемпіонат світу, який стане основним етапом у відборі на Олімпійські ігри-2016 у Ріо-де-Жанейро.

Головний тренер збірної України з веслування на байдарках і каное Олексій Мотов також відзначив, що збірна вже думками на світовій першості.

Він додав: «У нас дійсно склався дуже гарний, сильний колектив як спортсменів, так й тренерів. Виступ нашої команди в Португалії показав, що ми маємо одну із найперспективніших команд в світі. Будемо й надалі працювати та йти до досягнення нових результатів».

Представники НОК України вручили спортсменам та тренерам нагород НОК, сучасні гаджети офіційного спонсора НОК, компанії «Самсунг», а також спеціальні подарунки від НОК України.

Медіа