В активі українців вже чотири медалі літнього Олімпійського фестивалю
30 Липня 2015 Поділитися
В активі українців вже чотири медалі літнього Олімпійського фестивалю

Українські спортсмени продовжують свій виступ на ХІІІ літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який триває в Тбілісі (Грузія).

В активі української збірної вже чотири нагороди престижного молодіжного форуму.

Першу нагороду до скарбнички збірної команди України принесла легкоатлетка Соня Куссекала. У потрійному стрибку з результатом 13м30см, що тепер є її особистим рекордом, юна спортсменка посіла другу сходинку.

Володарем другого «срібла» для наших юних олімпійців став дзюдоїст Геворг Манукян (66кг).

Ще одна срібна медаль на рахунку плавця Олександра Мороза, який на 50-метрівці вільним стилем фінішував з результатом 23.65 сек.

Медаль найвищого ґатунку збірній Україні приніс легкоатлет Дмитро Нікітін. Юному стрибуну у висоту з першої спроби підкорилася планка на позначці 2м12см, яка й гарантувала йому місце на найвищій сходинці п'єдесталу пошани.

Нагадаємо, що ХІІІ літній ЄЮОФ-2015 триває з 26 липня по 1 серпня в грузинському Тбілісі. Спортивний форум зібрав понад 3800 найсильніших юних атлетів з 50 країн континенту.

Україну на Олімпійському фестивалі представляють 48 атлетів, які ведуть боротьбу у 5 з 9 видах спорту, а саме: легкій атлетиці, дзюдо, плаванні, спортивній гімнастиці, велоспорті.

Медіа