Андрій Федечко - найкращий спортсмен Львівщини за підсумками спортивного липня
04 Серпня 2015 Поділитися
Андрій Федечко - найкращий спортсмен Львівщини  за підсумками спортивного липня

Надзвичайно щедрим на спортивні нагороди для представників Львівщини виявився спортивний липень. Відразу кілька спортсменів області здобули гучні нагороди світового та європейського ґатунку.

При цьому традиційне голосування членів виконкому обласного відділення НОК України та членів колегії управління молоді та спорту облдержадміністрації визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками липня майстра спорту України міжнародного класу з сучасного п’ятиборства Андрія Федечка.

Таке визнання Андрій здобув завдяки сенсаційній бронзовій медалі чемпіонату світу, який нещодавно успішно завершився для національної збірної команди України в німецькій столиці, місті Берлін.

Нагадаємо, що вихованець львівської школи сучасного п’ятиборства Андрій Федечко на першому для себе чемпіонаті світу піднявся на третє сходинку світового п’єдесталу та виборов індивідуальну олімпійську ліцензію на Ріо-де-Жанейро - 2016!

При цьому варто зауважити, що на цій світовій першості перемогу здобув ще один представник збірної команди України Павло Тимощенко, якого за рішенням НОК України визнано найкращим спортсменом України в липні. Саме Павло Тимощенко став першим в історії незалежної України чемпіоном світу з сучасного п'ятиборства серед чоловіків!

Незабаром відбудеться вшанування найкращого спортсмена Львівщини та його тренерів, Заслужених тренерів України Володимира Софієнка та Олега Фіалковича.

Медіа