На Сумщині відбувся відкритий чемпіонат з шахів серед молоді, КФК підприємств та організацій
10 Серпня 2015 Поділитися
На Сумщині відбувся відкритий чемпіонат з шахів серед молоді, КФК підприємств та організацій

8 серпня в приміщенні Сумського державного університету, в клубі «Інтелект» відбувся відкритий чемпіонат Сумської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з шахів серед молоді, КФК підприємств та організацій.

Організаторами змагань виступили Сумська обласна організація ФСТ «Україна», Сумське обласне відділення Національного олімпійського комітету України та Федерація шахів в Сумській області.

Учасники розділились на 2 групи: це школярі та люди старшого віку.

Змагання проходили в 7 турів по 1 годині на кожну пару гравців (30 хвилин часу одному гравцю).

Протягом тривалого часу учасники розігрували між собою партії, досвідчені шахісти відточували свою майстерність, а молодші учасники вчилися на своїх помилках та переймали досвід у старших.

Головний суддя змагань Володимир Федченко відзначив високий рівень майстерності гравців та дисциплінованість при находженні в ігровому залі.

Ну а змагання закінчились нагородженням найсильніших шахістів Сумщини. З почесних гостей на церемонії нагородження були присутні голова СОО ФСТ «Україна» Віталій Могиленко, виконавчий секретар Сумського обласного відділення НОК України Валерій Могиленко та президент федерації шахів Сумської області, член виконкому федерації шахів України Микола Тимошенко.

Переможці та призери отримали грамоти та медалі, олімпійську літературу та футболки обласного відділення НОК України. Кожен учасник отримав солодкий подарунок від Сумської федерації шахів.

Результати турніру:

Молодша група:

1 місце – Полоз Данило

2 місце – Ольштинський Олексій

3 місце - Тютченко Артем

Старша група:

1 місце – Семенов Микола

2 місце – Іванченко Олександр

3 місце - Гайдуков Володимир

Медіа