На Чернігівщині дітлахи зустрілися з олімпійцями
11 Серпня 2015 Поділитися
На Чернігівщині дітлахи зустрілися з олімпійцями

Сьогодні Чернігівський обласний осередок Національного олімпійського комітету України разом із відомим біатлоністом В’ячеславом Деркачем з приємною місією завітали у дитячий центр «Електронік», в якому наразі відпочивають більше 100 дітей.

В рамках проведення Всеукраїнського заходу «Олімпійське літо» для дітей у літній період Чернігівський обласний осередок НОК України та керівництво табору організувало для дітей четвертої ліги справжнє спортивне свято «Зустріч з Олімпійцями».

У гості до юних спортсменів завітали: учасник чотирьох Олімпійських ігор, багаторазовий призер чемпіонатів Європи з біатлону В'ячеслав Деркач, головний спеціаліст Чернігівського обласного осередку НОК України Олександра Шелкова та стипендіат Чернігівського обласного осередку НОК України Євгенія Задніпровська. Вони привітали юних олімпійців та вручили подарунки в.о. директора табору Світлані Петренко та старшому вихователю ДЦ «Електронік» Анатолію Вовку. В подяку діти показали гостям неймовірно запальні латиноамериканські танці.

Настала черга спортивних змагань. В'ячеслав Деркач урочисто відкрив легкоатлетичний забіг. Змагалися декілька категорій дітей, від наймолодших до найстарших. Довжина забігу становила 500 м.

Переможців змагань нагородили грамотами та медалями від обласного відділення Національного олімпійського комітету України та благодійного фонду «Поліський оберіг» Владислава Атрошенка.

Всі учасники отримали пам'ятні подарунки з логотипом Олімпійського дня та сертифікат учасника за підписом президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха та президента НОК України Сергія Бубки.
 

Медіа