Презентовано магістерську програми для тренерів
13 Серпня 2015 Поділитися
Презентовано магістерську програми для тренерів

Сьогодні в Києві було презентовано магістерську програму «Тренерська діяльність в олімпійських видах спорту», що ініційована Національним олімпійським комітетом, Національним університетом фізичного виховання та спорту і Міжнародним центром наукових досліджень та освіти.

Метою програми є підготовка високопрофесійних тренерських кадрів та підвищення їх кваліфікації.

Участь в презентації програми взяли президент НОК Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, перший заступник Міністра, віце-президент НОК Ігор Гоцул, перший заступник ректора НУФВСУ Мирослав Дутчак, головні та державні тренери з різних видів спорту.

«Тренер разом зі спортсменом - ключові фігури в спорті. Успіх будь-якого спортсмена - велика заслуга його наставника. Часто тренер залишається в тіні перемог свого підопічного - вважаю це в корені неправильним», - відзначив Сергій Бубка.

Головний олімпієць країни також підкреслив, що зі свого боку Національний олімпійський комітет проводить чітку і планомірну політику підтримки та розвитку тренерських кадрів.
Зокрема, з 2007 року НОК фінансує і реалізовує програму підготовки та підвищення кваліфікації тренерів шляхом організації національних семінарів та делегування наших тренерів на міжнародні форуми. Також восени минулого року при Олімпійському комітету створено Комісію по роботі з підвищення кваліфікації тренерського складу та стратегії олімпійської підготовки, яку очолив професор Володимир Платонов. «Вірю, що ця магістерська програма буде корисна й матиме успіх. Це дозволить готувати ще більш професійних тренерів, і в підсумку буде приносити всім нам перемоги наших спортсменів на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, інших престижних стартах», - наголосив керманич НОК.

Медіа