На Чернігівщині для дітей влаштували спортивне свято
14 Серпня 2015 Поділитися
На Чернігівщині для дітей влаштували спортивне свято

Чернігівський обласний осередок Національного олімпійського комітету України спільно з виховним табором санаторного типу «Дружба» влаштували для маленьких любителів спорту останнє спортивне свято цього літа.

На урочистому відкритті дітей привітали заслужений майстер спорту з важкої атлетики, срібна медалістка ХХІХ літніх Олімпійських ігор в Пекіні Ольга Коробка, головний спеціаліст Чернігівського обласного осередку НОК України Олександра Шелкова та стипендіат Чернігівського обласного осередку НОК України Євгенія Задніпровська.

На знак подяки відпочиваючі табору показали свої досягнення і пообіцяли, що будуть старанно ставитись до тренувань і поступово йти до своєї мрії – представляти Україну на Олімпійських іграх.

Веселі старти, легкоатлетичні забіги і навіть змагання з плавання очікували на дітей.

Наймолодші дітки змагались у веселих стартах, середні - у легкоатлетичному забігу, а найстарші плавали наче олімпійські чемпіони.

Змагання завершились, підсумки підбиті і час нагородити переможців та призерів грамотами та медалями обласного відділення Національного олімпійського комітету України та благодійного фонду «Поліський оберіг» народного депутата України Владислава Атрошенка.

Всі учасники отримали пам'ятні подарунки з логотипом «Олімпійського дня» та сертифікат учасника за підписом президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Баха та президента НОК України Сергія Бубки.

Медіа