У Донецькій області визначили найспортивніших держслужбовців
17 Серпня 2015 Поділитися
У Донецькій області визначили найспортивніших держслужбовців

В Слов’янську на спортивній базі міського хіміко-механічного технікуму пройшли обласні фінальні змагання серед державних службовців Донеччини.

За право називатися найспортивнішими боролися 14 збірних команд регіону – Донецької облдержадміністрації і 13 районів: Артемівського, Великоновосілківського, Волноваського, Володарського, Добропільського, Костянтинівського, Красноармійського, Маріїнського, Олександрівського, Першотравневого, Слов'янського, Тельманівського та Ясинуватського.

На відкритті змагань учасників привітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Андрусів і начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.

- Дуже приємно бачити державних службовців Донеччини разом на спортивному заході. Дякую всім вам, що, незважаючи на складні часи і робочу зайнятість, ви змогли знайти час, щоб зустрітися в одному місці. Спорт дійсно об'єднує, тому важливо, щоб обласні змагання в нашому регіоні проводилися і надалі, - зазначив Віктор Андрусів.

Слова подяки командам за те, що вони своїм прикладом доказали єднання не тільки в державній службі на благо України, але і в відношенні до спорту та фізичної культури як важливої складової життя населення регіону, висловив Володимир Мицик. Він побажав усім учасникам відчути дух змагань, показати свої кращі здібності і досягти перемог.

У фінальній частині обласної спартакіади цього року взяли участь близько 240 державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Донеччини. Змагання проходили в 5 видах спорту: волейболі, футзалі, шахах, шашках і настільному тенісі.

За підсумками всіх видів Спартакіади у загальнокомандному заліку кращими виявилися держслужбовці Великоновосілківського району. Друге місце посіли представники Слов'янського району, а третє – збірна Донецької облдержадміністрації.

Начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик нагородив команди-переможці кубками, медалями та грамотами. Окремо були відзначені держслужбовці, які найкраще проявили себе в особистому заліку.

Додамо, що з переможців Спартакіади буде сформована обласна команда, яка захищатиме честь Донеччини у фіналі Всеукраїнських змагань серед державних службовців.

Медіа